Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik csak gyesre...

Anyukák, akik csak gyesre vagytok jogosultak, vagy már gyesen vagytok, a párotok mennyit keres havonta? Jól kijöttök ebből a pénzből?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A férjem 115eft keres, én ugye gyes+csp, kijövünk belőle, mert muszáj. Az túlzás lenne, hogy jól, de eléldegélünk. Jövőre még jobb lesz, nem kell 50eft-ot fizetni a kocsira... :)
2012. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Első válaszoló! Elnézést hogy közbekérdezek, de ezt hogy csináljátok? A 115-öt kézhez kapja a férjed? Ha 50 elmegy kocsira, akkor ha jól számolom 100 körül marad rezsire, kajára, plusz a baba dolgaira. Nekünk sajna csak a rezsi van olyan 70 körül, igaz gázfűtéses családi ház.
2012. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, annyit kap kézhez. A többi a rezsi, telefon, internet, otp-s hitel, kölcsönkapott pénz visszafizetése, most pl biztosítás a kocsira. Így a 100eft-ból nem marad túl sok.
2012. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első! Varázslók vagytok,komolyan. Minden elismerésem a tiétek!
2012. ápr. 3. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
140-et,plusz a csp+gyes.Szarul...:(
2012. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

60ezret. + gyes + csp

26ezer hitelre megy el.

0ft se marad.

Szerencsére a nagymamám néha ad 1 kg lisztet:) az is valami:)

2012. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

220-at keres jól kijövünk.

Amikor 160-at keresett abból is simán kijöttünk. Sokszor a gyeshez sem nyúltam, ment a számlára. Nagy lakásunk van és nincs hitelünk.

2012. ápr. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Várandóságom alatt megszűnt a férjem munkahelye. Azóta sem sikerült normális munkát találnia. Pedig már végső elkeseredésében parkfenntartói állásra is jelentkezett. De nem volt elég "sötét, koheró" hozzá. Most 8 hónapos a gyerek. Az önkormányzat semmilyen támogatást nem ad azoknak, akiknek az összvagyona meghaladja a 750.000 Ft-ot...

A válaszuk az volt, el kell adni mindent, akkor jogosultak leszünk havi 5000 Ft-os közüzemi számla támogatására... vicces...

Mindkettőnknek van szakképesítése. Azonban én GYES-en vagyok... és a tanári diplomámmal amúgy is lehetetlenség lenne elhelyezkedni.

Hitelünk nincs, nem is szeretnék!

Azt várjuk, hogy picit nagyobb legyen a gyerek... és valamerre tudjunk mozdulni.

Nem hiszem, hogy túl sok jó dolog vár még ránk itt.

Ahogy Orbán is mondta, talán 2020-ra nő a munkahelyek száma.. Ilyenekre nem alapozhatom sem a mi, sem a gyermekem jövőjét. Nagyon szeretnék még egy gyereket, de ebben a helyzetben örülök, ha ezt az egyet felneveljük.

2012. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
150+gyes és csp. nem túl fényesen, de kijövünk, sajnos a rezsink elég sok. És nálatok, kedves kérdező?
2012. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokat keres,átlag felett élünk,úgyhogy nem panaszkodhatunk.
2012. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!