Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe a Veronika...

Mi jut eszedbe a Veronika névről? Adnád? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
Sok Veronikát ismersz? Mennyi idősek? Hangzásra tetszik? Hogy becéznéd?

2013. szept. 8. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Én nem adnám, valahogy az én stílusomhoz nem megy ez a név, de amúgy nem rossz szerintem, és nem is gyakori. A Vera becézése tetszik például. Nem ismerek Veronikát, elvonatkoztatva a VV-s csajról. De egész jó név.
2013. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg csak a 25-28 éves korosztályból ismerek kb. hármat. Nekem tetszik egyébként. Becézés: Vera
2013. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szia!

4 veronikát ismerek.

1. fiatal 20 -as és nagyon szép, jó fej és Vercsinek becézik.

2. fiatal, 30-as átlagos kinézetű - túl vékony nekem! - és borzasztó természete van és úgy beszél mint egy kocsis!- és buta is! őt Verának becézik, meg Verus

3. fiatal, 30 as nem túl szép - viszont kedves, és OKOS! őt Verának becézik

4. középkorú, 50 -es elég szép!!! - tanárnő! - és kedves, humoros! és őt mindig Verás-nak hívtuk :)


Elég vegyes nekem érzelmileg ez a név, főleg amiatt az egy miatt! nekünk nem illene a vezetéknévhez, szóval nincs gondom ezzel :)

2013. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomat így hívják :) Az oviban a 4 év alatt egy másik kislány volt ugyanezzel a névvel (fiatalabb csoportban) és a suliban az évfolyamon a másik osztályban van most szintén egy másik Vera. Szóval nem túl gyakori. :)

Becézése: Vera, Verus, Verocs(ka), Roni

2013. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 Veronikát ismerek, egyik a volt csoporttársamat (30 évesek vagyunk), Roninak hívjuk, a másik pedig Veronka néni, aki a szomszédunk :) Nekem tetszik a név!
2013. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Veronika a kedvenc lánynevem, szerintem gyönyörű. :) Egyáltalán nem gyakori, én mindössze kettőt ismerek: az egyik a nagymamám, a másik egy bájos tizenhét éves leányzó.

Adnám bizony, és ha minden jól megy majd, fogom is. :) Veninek becézném.

2013. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű név szerintem. Elegáns is, nem túl gyakori, nőies, de gyereknek is nagyon jó.

Adnám, de a családban már van egy, vezetéknév is ugyanaz lenne + a barátnőmnek is ez a neve, keresztnév is azonos :)) Így kizárva sajnos.

2013. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, a nagymamámat és az anyukámat is így hívják, és osztálytársaim közt is volt kettő. Fiatalabb korosztályban nem tudom mennyire gyakori, szerintem nem nagyon. Szép a hangzása és nőies. Adnám a gyerekemnek, ha nem lenne a családban.
2013. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, nem ismerek csak egy pár Veronikát, már felnőttek, egy harmadikos kislányt ismerek akit így hívnak. De nekem amúgy a Vera jobban tetszik.
2013. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Maga a név tetszik, de nem adnám. Személyes oka van, a férjem egyik volt barátnőjét hívták így.

Kb. 3-4 Veronikát ismerek. Verusnak, Verának, Verónak becézik őket. (Nekem a Verus tetszik)

2013. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!