Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Ketrin...

Nektek hogy tetszik a Ketrin név? Esetleg hogy lehet becézni szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az angol megfelelője kifejezetten tetszik, de magyarosítva szerintem borzalmas....
2013. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy angol kislánynak/nőnek gyönyörű név, de magyarul rettenetesen rossz. Főleg ha szép magyar vezetéknév van hozzá. Nem mondom, hogy minden gyereknek legyen ősmagyar neve, de aminek van magyar megfelelője (Katalin), azt ne vegyük már át az angoloktól ilyen helyesírással... Angoloknál úgy tudom Kate, Katie, de magyarban milyen már az, hogy Keti? De ti tudjátok...
2013. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarosítva borzalmas :-(
2013. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyarosítva legalább olyan rossz,mint a Számör,meg a Kevin.
2013. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erőltetett. ...
2013. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan,mint a Szófia,marhára divatba jött,pedig a magyar megfelelője a Zsófia,igaz a Szófia kicsit szebb,mint az utóbbi,bár egyiket sem adnám a gyerekemnek,mert a hideg ráz tőlük.
2013. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ketamin jut róla eszembe...
2013. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. szept. 9. 11:11
 9/9 anonim válasza:
Szép tetszik csak cigányos.
2023. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!