Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétéves kislány születésnapi...

Kétéves kislány születésnapi tortáját vajas-erdei gyümölcsös krémmel, vagy főzött csokikrémmel töltenétek meg?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy nem jó a kategória, de a sütés-főzés kategóriában alig válaszolnak.) Szóval, emeletes torta (barbie) lenne, fondannal bevonva. A férjem csokitorta mániás, én viszont már unom picit, hogy mindig, minden alkalomra csokitorta van. A lánynak szerintem mindegy. :) Ti milyen ízesítésű tortát csinálnátok inkább?
2013. szept. 14. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vajasat nem, nehogy meghajtsa a pici pocakját. Mert hát az a torta hatalmas, sok krém kell bele, és így vaj is rengeteg jut neki belőle.

Én csokis gyümölcsöset csinálnék. Minden rétegre más gyümivel.

2013. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túrótorta gyümivel? Bár ha ebből a kettőből kellene választani és a főzött csokisat választanám. Mi is sokat készítünk, jobban csúszik mint a vajkrémes.


Csak hárman lesztek? Vagy vendégek is? A csokisat többen szeretik és a főtt krémes könnyebb a hasnak...:) Férjed is azt szereti.


Hétköznap egyszer meg csinálnék vajas- erdei gyümölcsöset, ha nem bírnék magammal, mert ki szeretném próbálni. :) Lehet annyira tetszik majd a férjednek, hogy olyat szeretne a saját szülinapjára majd. :D

2013. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig főzött krémmel csináltam. :-)

Én leginkább csokisat,az egyik sütikrémjét tettem bele :-)de egyszer csináltam "tejkrémet"

2013. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!