Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok tippeket, hogyan...

Adnátok tippeket, hogyan tudnám eladni a felesleges ruhákat, játékokat?

Figyelt kérdés

Több zsáknyi kinőtt ruhánk és játékunk van. Már többször próbálkoztam eladással, fórumokon elsősorban, de hiába az olcsó ár, az anyukák csak egyes "neves" eladóktól vásárolnak... Most eléggé megszorultunk anyagilag, és jó lenne pér dolgot eladni mielőbb, de annyira rosszak a tapasztalataim, hogy attól tartok, csak felesleges időpazarlás lenne a fényképezés, centizés...

Szerintetek azért lenne értelme belevágnom? Milyen tippjeitek lennének? (pl. árak nagyjából, a túl olcsó ár vonzó vagy épp elriasztó?)


2013. szept. 15. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalakon (teszvesz, vatera) mindig elmegy z olcsó áru. Rendezd ruhacsomagba őket, (pakolj össze pár darabot, amit egyben hirdetsz meg), és indítsd el 1 f-ról. Tutira nem marad rajtad, bármilyen minőségüek.
2013. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként sok-sok éve vásárolok neten (aukciós oldalakon, fórumokon), tehát nem vagyok kezdő a dologban, tudom, hogy kellenek jól látható képek, részletes leírás,stb., ezeket mind be is szoktam tartani. Csak szép állapotú, divatos dolgokat ajánlok eladásra. Ennek ellenére nem tudok rájönni, hogy mi lehet a gond.


Ja, és nem itt akarom reklámozni a dolgokat, ezért nem is részleteztem, hogy pontosan milyen cuccokról is lenne szó.

2013. szept. 15. 18:04
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Tény, hogy 1 Ft-os aukcióval még nem próbálkoztam, sajnos nincs bennem semmi kereskedői vér, félek a kockázatos dolgoktól. Bár azt hiszem, veszíteni valóm nincsen.

Mekkora intervallumra érdemes egy 1 FT-os aukciót meghirdetni? Engem vevőként pl. sokszor elriaszt, amikor még mondjuk 2 hét van hátra egy aukcióból, az nekem olyan beláthatatlan idő. És most viszonylag gyorsan is kéne a pénz, de gondolom, azért kell egy bizonyos idő,amíg kifutja magát valamelyest egy 1 Ft-os aukció.

2013. szept. 15. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyik megyében éltek?
2013. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2013. szept. 15. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1 Ft-os aukciókkal az a baj, hogy lehet, hogy elmegy jó áron, de lehet, hogy 200 Ft-ért. És annyiért még méregess, csomagolj, menj postára, stb. Néha én sem tudom melyik a jobb Várni, hogy olyan áron menjen el valami, ami azért nekem is megfelel vagy eladni amennyiért megy. Csak pár száz forintot keresve meg elgondolkoztató megérte-e szórakozni az egésszel.
2013. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bababizományi üzletem van, igaz, nagyon messze tőled.De érdemes lenne Budapesten keresned ilyen üzletet, mert nagyban megkönnyíti a dolgodat.Bár nem tudom,hogy mennyire elterjedt Pesten a bababizis dolog, nekem több anyuka is van, aki hozzám hozza a kinőtt dolgait, mert nem talál Pesten bababizit.Bár ez nekem elég furcsa...

Szóval a lényeg,hogy ha oda beadod, akkor ők folyamatosan értékesítik a dolgaidat, így nem kell se postára járnod, se centizned, és szerintem jobb áron el lehet adni, mint az aukciós oldalakon

2013. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiki01 ***** válasza:
Bababörzéken. Bár még csak vevőként jártam ilyen helyeken, de ha a gyerekek kinövik a babaruhákat ott fogom őket eladni.
2013. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!