Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A magánorvosok rendelőjében...

A magánorvosok rendelőjében általában van ultrahang, vagy külön időponttal még UH-ra és vérvételre is utazni kell a kórházba?

Figyelt kérdés
Vidékről fogok bejárni terhesgondozásra (a 15 hónapos kisfiammal, mert nincs kire rábízni) Bp-re orvoshoz, csak érdekel hogy mennyit kell majd utazni/cipekedni. Ja és persze nincs autónk, vonattal és helyi közlekedéssel megyünk.
2013. szept. 16. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minden orvosnál van-e, de akiknél én jártam, mindenhol volt. A mostani, véglegesen választott orvosomnak is van uh-gépe és képet is tud nyomtatni vele. Vérvételt nem tudnak levenni, ahhoz labor kell, máshová kell menni miatta. Ha klinikára jársz magánrendelésre, akkor jó eséllyel van ott labor is, ha a magánrendelése olyan helyen van, ahol egy pl. lakás lett átalakítva rendelővé, akkor ott tuti nem lesz labor.
2013. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én magándokimnál van UH. Vérvételt a helyi SZTK-ban is el lehet intézni.
2013. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinek van, van akinek nincs. Az én orvosomnak pl. nincs. Az elmúlt években 3 magánrendelőben jártam és csak az egyikben volt Uh.
2013. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz vidék, de az én orvosomnak hipi-szupi UH-ja van, mindig nézett is. Viszont a "kötelező" UH-kat és vérvételeket mindig a kórházban csinálták. Így volt olyan hét, hogy 2 UH-n is voltunk.
2013. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem megmondta õszintén az orvosom, hogy nem minden orvos tud JÓL ultrahangozni, köztük õ sem, így kaptam beutalot, és egy nevet telefonszámmal, aki emberséges és jó szakember a témában.
2013. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak érdeklődés és nem kötözködés szintjén kérdezem. Az én magándokimnál van UH. Félévente megvizsgál, ultrahangoz.

Ha nem lenne UH-ja, nem is járnék hozzá, hiszen akkor hogy vizsgál meg? Akkor csak kenetet tud venni. Akkor mire fizettek?

2013. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!