Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül Székesfehérváro...

Mennyibe kerül Székesfehérváron az ambulancián a 4D-s ultrahang? Mennyivel előtte kell időpontot kérni rá?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Két éve kb. 11-12 ezer volt. Egy-két héttel előre adtak nekünk időpontot, de ha egy konkrét terhességi hétben akartok menni, akkor kérjetek előbb szerintem, biztos ami biztos.
2013. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez ugyanúgy mindennap van?Mert olvastam a kiírást, de nem emlékszem már rá!Amúgy a 15. héten szeretnénk menni, hogy megtudjuk a nemét az még 4 hét!

2013. ápr. 21. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt jegyeztem fel, hogy du. 2-től 6-ig lehet hívni őket. A telszám: 20/936-7888


Először mi is korábban akartunk menni, de rábeszéltek a 25-26. hétre, merthogy akkor már milyen szépek a babák.


Szerintem óvatosan akarjátok tudni a nemét, a 15. hét még olyan korai... ilyenkor még a 4D is tévedhet. Persze ha nem olyan vagy, hogy rögtön beleéled magadat abba, amit mondanak, az más. Én beleélném, ilyen vagyok. :)

2013. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok az a nagyon beleélős típus, csak szeretnénk tudni, hogy mégis ki lakik a pociban!Bár mondjuk nekem a megérzésem már az elejétől kezdve kisfiú, de amúgy teljesen mindegy, csak azért szeretne valamennyire készülni rá az ember..
2013. ápr. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!