Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erős baloldali alhasi fájdalom...

Erős baloldali alhasi fájdalom mi lehet? Olyan mintha a petefeszkem csavarodna! Valaki tapasztalt hasonlót? Mi derült ki?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk babát, fogamzásgátlót szedek! Az utolsó menstruáció 1napig tartott! Orvoshoz időpontot okt végére kaptam!
2013. szept. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ciszta? Nekem az fajt ugy, mintha csavarna bent valamit... Elég nagy volt mar akkor. :(
2013. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig nem volt cisztam nem tudom milyen! Azért bízom benne, hogy nem az! Hogyan kezelik? Ha az akkor mire számítsak? ? Köszönöm a választ!
2013. szept. 16. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem vesegyulladás volt (egyoldali), pedig elől fájt...

Remélem elmentél hamarabb orvoshoz ha nem múlt el a fájdalom.

Mi volt?

2013. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal tegnap! Nézett vizeletet, ultrahang mindent ellenőrzött! Petefeszkek tisztán, minden normális! Tovább küldött a hazi orvoshoz ugyanis szerinte attól fáj, hogy több hasi műtétem volt már! Az utolsó 11honapja! 2csaszar metszés, vakbélgyulladás amit műtöttek illetve sérv! Valószínűleg megterhelem! Majd több kiderul hétfőn! :-)
2013. szept. 21. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

Próbáld kímélni magad. Habár 2 gyerek mellett nem lehet egyszerű...

2013. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!