Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt kéne fogynom 8...

3 hónap alatt kéne fogynom 8 kilót, hogy csináljam egy 1 éves baba mellett?

Figyelt kérdés
Második babaprojektet januártól tervezzük, de még van 8 kiló feleslegem(több is, de annál lejjebb úgysem tudok menni, sajna). De erre a súlyomra nem vállalhatok babát. Tudnátok valami szuperjó, egyszerű diétát, vagy valami elvet, amit követni lehetne? 1 éves lesz 1 hónap múlva a kisfiam, tornázni nem nagyon van időm mellette, sajnos.Így csak az evés segíthet...vagyis a nemevés.

2013. szept. 17. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Diéta, de ésszel!

A legjobb, ha felkeresel egy szakembert, mivel ő tudja csak pontosan, hogy melyik az a diéta, ami neked a legjobban megfelel és ami a szervezetednek is jó lesz.

Nekem anno epekövek miatt kellett olyan szigorúan diétáznom, amitől úgy legyengült az immunrendszerem, hogy még a műtétet is halasztani kellett és tényleg nagyon nem tett jót a szervezetemnek az a diéta, de 3 hónap alatt lement 15 kg. Bár én még annyira nem voltam túlsúlyos sem. De ez a fájdalom elkerülése miatt volt. Nálad erről szó sincs, neked így nem szabad lefogyni, ilyen áron én sem fogytam volna le!

Szóval tényleg, keress fel egy szakembert, mert megfelelő diétával, ha azt tényleg betartod, le fogsz tudni fogyni.

2013. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokszor kis étkezés (napi min. 5-6x), csökkentett (nem teljesen kihagyott!) szénhidrát- és zsírmennyiség, heti 4-5x 1 óra intenzív sport (zsírégetéshez főleg cardio). Akár otthon a szőnyegen, amikor alszik du. vagy este.
2013. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor kell keveset enni, lehetőleg kerüld a lisztes-cukros ételeket, helyette sok zöldség, natúr hús. Mozgásra jó a séta is, azt gyerekkel is lehet.
2013. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is "fogyózom" állandóan a 2 évesem mellett. Fél éve kezdtem el fogyózni, 3 hónap alatt le is ment 9 kg, azóta, ahogy te is mondtad nem tudok lentebb menni, pedig kellene, jó lenne.

A fogyás 70%-ban a diétán múlik, és csak 30%-ban az edzésen, az edzés kell, hogy feszesen tarsd a tested, hogy fogyni zsírból fogyj és ne izomból. Nem kell nagy dologra gondolni, már az is sokat segít, ha tempósabban sétálsz egy órát, de ha nincs módod kimozdulni a házból, mint nekem is, akkor ajánlom Jilian Michaelt. Neki vannak 30 perces jó kis tornái. 30 percet csak alszik a babád napközben? Az enyém már nem, sajnos. Én rászoktam az éjszakai tornázásra, nekem sajnos a reggel sem megoldható, férjem 4-kor indul munkába és a kicsi megébred a zajokra egyedül nem alszik vissza, apukám is velünk él, ő 6-kor indul munkába, megint megébred a zajokra. Ilyenkor vele kell lennem. Így nekem marad az éjszaka, általában 9-10 között szoktam tornázni. Fél óra, bírható.

Az étrendem pedig egy hasonló: [link]

Reggel eszem rozsos abonettet, cottage cheese-zel, sok zöldséggel, 10óraira eszem egy kevés zabkását, fehérje porral dúsítva, almásan-fahéjasan. Ebédre sovány húst, brokkolival, cukkinival, karfiollal, vagy sárgarépával (mind párolva). Uzsonnára magot, fél marék kesudió vagy mandula, estére salátát, tojást, halat vagy pulykasonkát eszem zöldségekkel. Mármint mikor tudom tartani a diétámat. Ha nyűgös vagyok, vagy stresszes, és rám jön a "nekem már úgy is mindegy" dili, akkor persze nem így étkezem, hanem csokitorta, vaníliás nápolyi, mézes puszedli, győri édes kókuszos keksz minden mennyiségben, a nap minden szakában. Örülök, hogy nem híztam vissza az elmúlt 3 hónapban, tartom a súlyom. De most megint neki kezdek. Ha túl vagy 1-2 heten az már sima ügy, onnantól menni fog, csak az az 1-2 hét a nehéz. De uccu neki. Sok sikert neked!

2013. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Béres Alexandra 21 napos diétájával a legrosszabb esetben is 6 kilót fogyhatsz. Mivel van rá bőven időd, szerintem vágj bele, én is pont ma fontolgattam, mert én meg szültem és ebben a diétában minden van, ami kellhet a szopizáshoz, mégis használ. Csak hát annyira jól esik a szénhidrát!:-)

Keress rá a neten, barátnőmmel mi ezzel fogytunk. Hajrá!

2013. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sok fogyót kipróbáltam, nekem végül a legjobb a candida miatt alkalmazott diéta volt! (lehet, h a candida miatt híztam meg, és ezért volt jó, de az is lehet, hogy szimplán a szénhidrátcsökkentés a tuti. a candida diétáról találsz a neten egy csomó cikket, amúgy kb. az Atkins diétához hasonlítanám...)

35 évesen 160 centivel 68-ról 59-re fogytam, 3,5 hónap alatt, MOZGÁS NÉLKÜL, január és április között.

2013. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy jó kalóriaszámolgatós oldal a kalória bázis.hu. Én is itt számolgatom hogy mennyi kalóriát eszek. Pontosan kiírja hogy amit ettél abban mennyi szénhidrát fehérje és zsír volt. Nekem a szülés után 13kg-ment le úgy hogy szénhidrát szegény diétán voltam. Zöldségek, hús, tojás. Reggelire ettem pl egy fél szelet rozskenyérből pirítóst, csirkelmell sonkával paradicsommal salátával káposztával paprikával uborkával. Csináltam egy jókora rakást zöldségből hozzá a többi és jól laktam. cukrot csak a kávéba raktam mert anélkül nem ment. És így heti 1kg-t fogytam. És ez meg is maradt! De sokszor nehéz volt hogy ne csábuljak el, és volt olyan is hogy heti egy nap amikr ettem valami olyat amit épp megkívántam. pl egy gombóc fagyit. ha odafigyelsz mozgás nélkül is lemegy. zsírszegény túró is jó, sok fehérjét és zöldséget egyél és kevés szénhidrátot. Pl krumpli tészta fehér kenyér, rizs. ezekből csak nagyon picit vagy egyáltalán ne is egyél. akkor a zsírt fogja felhasználni a szervezeted. Sok sikert hozzá :) jah és egyél mindig. ha éhes vagy egyél, de mondjuk egy répát, vagy eegy főtt tojást, ne éheztesd ki magad mert akkor nem fogod tudni bírni mert rád jön a falási roham!
2013. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Valószínűleg a szénhidrátmentes diétát fogom választani. De azt is nehéz lesz betartani,mert mostanában nagyon kívánom a csokit.

Meg a másik baj az,hogy a zöldségek nem nagyon mennek be a szervezetembe, mert nem szeretem őket. A paradicsom,uborka,káposztán kívül nem is nagyon tudok mást megenni. Lehet,hogy ez lesz majd a mindennapi kajám egy kis csirkemellel és sajttal felturbózva.

A répát se nyersen, se főzve,se sütve nem tudom megenni,mert nem szeretem az ízét. Úgyhogy gyümölcsök lesznek a másik fő táplálékforrásom.Megpróbáljuk majd,hogy hogy megy. Legfeljebb egész nap parizeren élek majd,meg virslin,sajton,joghurton, kefíren.Csak lemegy az a pár kg rólam! Köszi mindenkinek mégegyszer a választ!

2013. szept. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!