Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiamnak aftát állapitott...

Zuza30 kérdése:

Kisfiamnak aftát állapitott meg a Dr nő, és nem eszik már napok óta semmit, folyadék is csak inimális amit iszik, mivel vehetném rá hogy egyen és mit? Tudom hogy fáj neki, de már én is szenvedek.

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Inni valami semleges, mondjuk tea, semmiképp sem gyümölcslé, mert az csípheti. Kerüld a gyümölcsöket, főleg a narancsot, paradicsomot pl., akkor a száraz dolgokat, ami szúrhatja, inkább egyen puha pépeset, ami ízlik, leveseket, tejbegrízt, pudingot stb.

Gyógyulást!

2013. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Talán ez segithet,megpróbálom!Köszi!
2013. szept. 17. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
szegény jobbulást, nekem is rengetegszer volt. Jók amiket az első írt. Mennyi idős a kisfiú? nagyon fájdalmas, de az alkoholos ecsetelés segíti a gyógyulást
2013. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem afta volt a lányomnak, de csúnyán hólyagos volt a mandulája nyelve vége és ő sem igazán evett. Én nem erőltettem semmi főtt kajával. Pudingot, tejbegrizt evett de nagyon folyósra csináltam és túró rudi, 4 nap múlva már ő kérte a kaját, igaz szegény 2 napig nem bírta teleenni magát, mindent összeevett.
2013. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Ha nem annyira picike, akkor Tantum Verde spray-vel fújj be neki naponta többször, az fertőtlenít és kicsit érzéstelenít. És adhatsz neki fájdalomcsillapítót is akár.

És semmi olyat ne adj neki, ami csípheti.

2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Engem lehet lepontoznak erte... Fiam a nagyapjanal mindig literszam kolazik...

Itthon tilos...


Mikot beteg volt bementem a tescoba bevasaroltam paula monte danett turokrem majkremek pastetomok levesnek valok es uditok, szorpot hoztam haza san benedetto tea, fanta kola cappybol az almasat... Semmit nem ivott semmit nem evett csak a kolat kirazva... Ne legyn bubis...


Hivtam a dokit mi legyen ezt issza csak... Azt mondja a doki (baratunk) hogy ok orvosok ezt nem szeretik de mivel csak cukor es koffein igy felrazza a szervezetet es rengeteg kaloria...

Adtam neki mert megkaptuk az ament es masnap mar az ures kenyeret megette... Elotte 4 napig semmi... Kaptunk a baratunktol mas ecsetelot merg a nistatinos 2 hetig nem hatott es 4 nap alatt mar porkos volt a szajzugaban a heg...


Most is aftas hoztam kolat (elraktam elole meg) most csak obloget folyamatosan azzal amit kaptunk es 1 holxagja van meg mindig... Ezt mar megusszuk (kopp-kopp)

2013. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja es meg sok sok kalacsot hoztam haza... Annak a belet tepkedte es felcentinkent ette... Fekudt az agyban melle raktam es csipegette... Nekunk mar korhazat mondtak a kiszaradas miatt mert napi 4-5 decit ivott a felismeresunk elott es semmit nem evett 6 napig... A humana elektrlolytet amit a gyerekorvos adott azt megitta mindig ezert maradhattunk itthon...
2013. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az 1 évesnek már Tantum Verde spray-t ajánlott az orvos. Mekkora? A fiam még csőrös pohárból ivott, meg próbáltam belékanalazni az ételt (főzeléket, levest), arról, ahol nem volt aftája. Amint elkezdtük fújni, 2 nap alatt már szebb volt.
2013. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
3 éves a fiam,sajnos ijesztgetnünk kell,hogy egy pár (falatnak nem mondhatót) egyen.Ecsetelni nem tudom mert őrülten makacs és összeharapja az újjam,főztem tejbegrizt,pudingot de egyik sem kell...Ha mondja hogy fáj,Nurofent iszunk és a Telvirán gyógyszert esszük napi 3-szor egy negyedet! És még Cebion c-vitamint és Béres cseppet adok neki.
2013. szept. 17. 18:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha 3 éves, akkor nyugodtan lehet Tantum verde spray-vel fújni. Befújsz, az lefertőtleníti, el is érzésteleníti és egy kis idő elteltével tud majd enni is.
2013. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!