Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen vitamint, multivitam...

Ki milyen vitamint, multivitamint ad a gyerekének ebben az influenzás időszakban?

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányom 2 éves 4 hós, a kisebbik 4 hós. Mivel erősítsem az immunrendszerüket? A picinek elég ha én szedek multivitamint? Mit szedhetek én, még szoptatok?

Mit gondoltok a védőoltásról? Beadatjátok?


2009. nov. 5. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Te nyugodtan szedjél bármilyen multivitamint.

Én ugyan már nem szoptatok 1 hónapja, de még mindig az elevitet szedem. A babám 11 hónapos, épp ma fogok venni neki valami vitamint, vagy cebion cseppeket vagy babyfit vitamint, majd megkérdezem a patikában, hogy melyiket ajánlják.

2009. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim nagyobbak, Béres multivitamint szednek. Kisebb korukban Vitacolant kaptak télen.

Legjobb, ha kikéred a gyerekorvos tanácsát, és megkérdezed a gyógyszertárban is.

A picinek elég, ha Te szedsz :)

2009. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vitacolant kap
2009. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aloe first forever spray

[link]


Aloe Activator

[link]



[link]

2009. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Cebion cseppet én is adok nekik, sőt azt én is szedem. Nekem mit ajánlanátok? Ti mit szedtek?
2009. nov. 5. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, Elevitet vagy ilyesmit kellene szedned, nem?


A sima multivitaminok közül állítólag jó Multitabs, nekem azt ajánlották a gyógyszertárban.

2009. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marslakócskákat, ha jól tudom, 3 féle ízben van. 6 és 10 éves gyerekeim vannak. A pici 10 hónapos, neki nem adok semmit, még szoptatom. Én szedek C-vitamint.
2009. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!