Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor kiszállok tankolásnál...

Amikor kiszállok tankolásnál fizetni, arra az 1-2 percre, amíg bemegyek a shop-ba, mindig viszem magammal a babámat. Apám szerint addig ott hagyhatom bezárva. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Mindig kiszenvedem az ülésből, majd vissza szegénykémet. De nem akarom otthagyni még arra az 1 percre sem, mert félek, hogy pont akkor nyel félre, vagy mit tudom én. Apukám szerint ez túlzás, és úgyis rálátni a kocsira a shop-ból. Tényleg feleslegesen rángatom a babámat?

Ti hogy szoktátok?


2009. nov. 6. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Szia.

Bocsi, hogy tapasztalatlanul írok, mivel nincs még babám (meg amúgy kocsim se...), de ez tényleg elgondolkodtató kérdés!

Nekem az a véleményem, hogy inkább vigye túlzásba az Anya az óvatoskodást, minthogy felelőtlen legyen.

Tehát, ha Téged az jobban megnyugtat, hogy beviszed arra az 1-2 percre a Picidet, akkor ne törődj Apukád véleményével, mert szerinted úgy a helyes!

De semmiképp sem ítéllek el, ha ezentúl nem viszed be, mert látszik a soraidból, hogy jó Anyuka vagy.:-)

2009. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem reagalod tul!Ha barmi tortenik...akkor mar keso,sosem tudnad megvaltoztatni!Szoval jobb felni,mint megijedni.
2009. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
44%
Apukádnak van igaza szerintem. Ici-pici kockázat mindig van mindenhol, ezt fel kell vállalni, ilyen az élet. Ha pont akkor történne valami, abban az 1-2 percben, akkor nem te lennél az oka, nem lennél hibás, de hiszem, hogy minden rendben lesz veletek.
2009. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Egyébként 11 hónapos a babám. Nem vagyok egy paramami amúgy, de valahogy erről nem tudok leszokni.

2009. nov. 6. 08:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is magammal visszem mindenhova! Én attól is félek,hogy nehogy elrabolják vagy ilyesmi!!!
2009. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Még jó, hogy nem hagyod ott :)

Sose, egy percre sem!

Jól teszed! :)

2009. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem túlzott para, hanem anyai ösztön. Persze,h. nem hagyod a babádat a kocsiban magára, ez természetes.

Mi általában a párommal együtt szoktuk kocsival vinni a fiunkat (8 hónapos), így az egyikünk vele tud maradni. De én sem hagynám egyedül, ha úgy alakulna.

2009. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát,most biztos lepontoztok,de én a benzinkúton bezárt kocsiba otthagyom.1 éves a kislányom,semmi olyan nincs nála amit pl.lenyelhetne.Ö sem szokott problémázni rajta.
2009. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlparázod, a dolgot, először azt hittem, hogy egy pár hónaposról van szó, mert akkor is. De egy lassan egy évest, miért ne hagynál ott, miért nyelne félre, igaza van apukádnak, túlzásba estél. Szegény gyereknek se jó, ha arra az 1 percre, rángatod ki-be, pláne ilyen időben, csak megfázik.
2009. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete volt a reggeliben egy beszélgetés, hogy a szülő mikor hagyhatja egyedül a gyereket. Hát soha. Még az udvarra sem engedheted ki egyedül, még 6 évesen sem, mert ha valami baja lesz, akkor az anyát büntetik meg, mert nem vigyázott a gyerek testi épségére. A műsorvezető kérdezte ezt a benzinkutas dolgot, és erre is az volt a válasz, h nem hagyhatod a gyereket a kocsiban, ha bemész fizetni. Még egy fél percre sem.

Én amugy otthagyom, amig bemegyek fizetni, de ő általában alszik a kocsiban. Meg ott a 8 éves fiam is.

De ha fentvan, beviszem.

2009. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!