Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogy oldjátok meg a...

Anyukák! Hogy oldjátok meg a tankolásnál a fizetést kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
3 hós a kislányom, van egy autóm. Eddig csak úgy tankoltam, hogy a férjem ott volt velem, így én be tudtam menni fizetni, ő meg beült a kocsiba a babával. De ha egyedül vagyok, vigyem be a lányomat is a shop-ba fizetni, vagy hagyjam a kocsiban? Ti hogy csináljátok?
2010. márc. 30. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

A kutast oda szoktam állitani az autó mellé, és megkérem hogy nézzen rá,általában előre is vesznek,mert látják,hogy gyerekekkel vagyok.

Nem kötöm ki,lőször is macera(kikötöm kiveszem,beteszem,visszakötöm),meg mondjuk ha alszik minek ébresszem fel?

2010. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt csinálom, annyi változással, hogy nekem van egy 2,5 éves lányom is, őt bevisze, ha a kicsi alszik. Sőt! Mivel egy kútra járok hosszú évek óta, ha olyan srác dolgozik, aki ismer, akkor odaadom neki a pénzt és megvárom, amit bemegy helyettem fizetni. De ez 200 Ft-ba kerül :)
2010. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Egyszer kérdeztem ezt. Én mindig viszem magammal a 16 hónaposomat. De igyekszek inkább úgy tankolni, hogy ott legyen a férjem is.

2010. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én simán kiveszem a 10 hós fiam és beviszem, pedig nem könnyű baba. Semmi pénzért nem hagynám kint, még a kutassal sem! Ki tudja milyen ember, meg heg ha munka jön nem állhat a kocsid mellett! Mi van ha sír a gyerek vagy mit tudom én...miért olyan megerőltető kivenni azt a szegény gyereket és becammogni vele? :)
2010. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Bár nincs saját autóm, de én biztos bevinném, a hordozót kivenni nem nagy dolog. Persze nekem könnyű, mert már van benne rutinom, pont mivel saját autó nincs, ezért minden autóbaszállásnál hordozót kellett bekötögetni, nem volt állandó helye.
2010. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
eladom a gyereket
2010. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

utolso te tuti nem vagy anyuka vagy egyálltalán szülö.

én viszem magammal a kisfiam ha bemegyek bárhova is , még ha csak fizetni megyek a kutra akkor is.

2010. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én is be szoktam vinni magammal. Nekem annyival könnyebb, hogy olyan hordozónk van aminek van egy autós fix része, amibe egy mozdulat bele kattintani a hordozót, és kiszedni is egy gombnyomás. A telómat, vagy a táskámat sem hagyom az autóban, miért pont azt hagynám ott ami a legértékesebb nekem a világon?!

2010. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Eszembe nem jutna kinthagyni. Főleg mikor ilyen kicsi volt. Tudom, hogy nem eszik meg, de akkor sem. Különben is a férjem tankol, feleslegesen nem mászkálok tankolni, ez nem kell hogy az én dolgom legyen egy kisbabával.
2010. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan a kutas és kézpénzzel fizetek nem kártyával oda adom a pénzt a kutasnak.Elmondom neki miért,főleg ha alszik a gyerek.Amugy beviszem magammal,a kocsiban nem hagynám.
2010. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!