Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Saját készítésű babaholmikba...

Saját készítésű babaholmikba hol, kivel készíttethetem el a bilétát, amin ált-ban a méret, a márkajelzés, anyagösszetétel stb. van feltüntetve?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mindenképp kötelező ilyet belevarrni, ha forgalmazni szeretném ezeket a holmikat? Tud ebben segíteni valaki?
2009. nov. 6. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha eladni szeretnéd,akkor igen kell cimke bele.Lehet venni is.Menj be méteráru boltba és kérdezz rá.Ott ahol cipzárok és gombok vannak.
2009. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de amit így készen veszek, azon mi van feltüntetve? Ugyanis a különböző anyagoknak különböző az összetétele, más jelzések vonatkoznak rá, eltérő a méret stb. Na majd megnézem egy méteráru boltban.
2009. nov. 6. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés, ilyenre nekem is szükségem lenne. Én szoptatós párnát varrok és abba is kéne cimke. :D
2009. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

TAláltam ilyet [link] itt. Vannak márkanevek meg előregyártott méretek 1 cm széles tekercsben


Csomagolási egység: 50 méter/tekercs


Fehér vagy fekete alapszínben


Ár: 56 Ft+áfa/méter

De h a ruhaösszetételt megcsinálják-e?! Meg h ki foglalkozik még ezzel... Nos passz. De ha találok vmit szólok. :)

2009. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, sokat segítettél, ilyesmire gondoltam! :))

Ha találsz még hasonlót szólj kérlek, én is jelentkezem, ha találok v.mit.

2009. nov. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!