Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hányszor látogatjátok...

Ti hányszor látogatjátok anyóst/apóst egy héten/hónapban?

Figyelt kérdés

anyós elvárná,hogy mindig én vigyem a gyereket,közel lakunk,én egy héten egyszer viszem,amúgy meg összefutunk velük egy héten még kétszer kb,a ház előtt vagy az utcán...

Ti hogy gondoljátok ezt?



2013. szept. 25. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég, hogy egyszer viszed, ha akarja látni mehet ő is, neki is ugyanannyi út, mint neked. Mi csak évente 2-3-szor megyünk, viszonylag messze laknak.
2013. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolom...csak amikor megyünk mindíg panaszkodik,hogy a másik unoka is ekkor-meg akkor megy,neki meg menni kell a temetőbe locsolni,vagy más dolga van...állandóan panaszkodik,és pár napja nekem is mondta,h ne délelőtt vigyem a gyereket,de ha én akkor érek rá??Kislányom is délután alszik,utána meg anyukáméknál vagyunk sokat 4 után,mert ők meg addig dolgoznak.Más is inkább az anyukájánál van többet szívesebben,nem?Főleg az én kislányomnál is ő a kedvenc!
2013. szept. 25. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyós heti egyszer jött amíg kicsi volt a lányom és néha mi is összefutottunk az utcán. Mi csak alkalmanként mentünk, szülinap, karácsony stb. Egy utcával lakik messzebb. Mióta elmúlt egy éves heti kétszer viszi el sétálni 2-2,5 órára. Após kb. havi egyszer látja, akkor is csak rövid időre jön. Mi talán 5-ször voltunk nála. Elváltak. Szüleimhez minden hétvégén megyünk, ők kb. 50 km-re laknak tőlünk. Ott is alszunk. Lányom nyáron múlt 2 éves.
2013. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában mi mentünk az anyósékhoz hetente egyszer, viszont ők sohasem jöttek. Ezt megunta a párom. Így nem megyünk, ők sem jönnek. Nincs semmilyen kapcsolat. Lányom meg sem ismeri őket.

Anyukámékhoz hetente egyszer megyünk, mert sokat dolgoznak. Szerencsére imádja őket a gyermekem.

2013. szept. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wishmay ***** válasza:
100%

Párom családja közel lakik. Általában hetente, kéthetente megyünk ki hozzájuk, anyósom pedig hetente egyszer, de van, hogy kétszer, mikor délutános műszakja van, jön délelőtt.


Azok alapján amit leírtál, azt gondolom, hogy ha többször szeretne együtt lenni az unokájával, akkor menjen át ő. Teljesen jó, hogy egy héten egyszer viszed, és ha olyan közel laktok, akkor átmehetne ő is hozzátok.

2013. szept. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mi most költöztünk közelebb, próbálta anyósom a heti egyszer minden vasárnap -látni Akarja az unokája kombinációt, de a férjem elég világosan megmondta neki,hogy nem.

Mivel vannak olyan hétvégék amiket 3-ban mint család szeretnénk eltölteni (gyerekkorában minden hétvégén mamájáéknál voltak,ami még a mamának is terhes volt)

Ezért havonta 1-2x találkozunk...


Ja a legjobb beakarta vezetni hogy ezentúl a napján köszönti a fiát születésnapkor, és viszont is elvárja pL idén keddre esik a férjem szülinapja, na szép is lett volna ha este 7-re hazaér anyósom meg itt van...legkésőbb 8-kor meg fürdetés a kicsinek..

2013. szept. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabszem ***** válasza:
100%

mi vidèken lakunk. Anyòsom is itt lakik a városban. heti egyszer jön át kb. max kétszer. de ezen kívül is találkozunk egyszer a városban. (kevesenb is elég lenne...)Anyukámék Pesten élnek. őket sajnos csak két- három hetente latom. :-( Apòsom másik városban él a dédivel

őket havonta látjuk vagy ritkabban.

2013. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nem értem miért ilyen az anyós... áldom az én édesanyámat! Bár lehet hogy a tipikus falusi gondolkodásából adódhat,h azt gondolja,h minden nap ott kéne ülnöm nála,de akkor meg panaszkodna,hogy nem tudja a dolgát csinálni,így legyen okos az ember,h jót csináljon...

Mindenképp maradok a heti 1 alkalomnál.

2013. szept. 26. 09:50
 9/12 anonim válasza:
Mi amig élt az összes szülő, egyik héten egyik nagyszülőhöz másik héten másikhoz mentünk. A gyerekeket is ott hagytuk hétvégére. Ünnepeken nálunk volt mindenki. Anyák napja, hogy mindenkinek jó legyen nálunk volt tartva. Szerintem nagyon jó a békés nagy család. A szülők talán amiatt mennek ritkábban, mert nem akarják zavarni a gyerekeket, a gyereknek viszont az otthona régen a szülőnél volt, így ő hazaérkezik.
2013. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megint az a bajuk,hogy miért csak egyszer vizem a gyereket,akoor is hogy miért délelőtt,miért nem délután?!

Beteg volt a kislányom,egy hétig...nem jöttek le.

Szerintük nekem kéne gyakrabban hozzájuk vinnem a kislányomat!?

Miért várják ezt el?

2013. szept. 30. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!