Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valakinek szülés utáni...

Volt valakinek szülés utáni farokcsont fájdalma? Meddig tartott? Lehet tenni valamit hogy hamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés
3 hete szültem és még mindig fáj a farokcsontom. Minden felkelésnél, leülésnél érzem, tegnap vezettem is egy kicsit hát azóta rosszabb is lett. Nektek meddig tartott mire helyrejött?
2013. szept. 26. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem több, mint fél évig tartott... Annyira fájt, hogy még CT- re is elküldtek, hogy nem tört- e el. Szerencsére nem volt törés, csak nagyfokú elmozdulás. Egy idő után magától elmúlt.
2013. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is eltort a farokcsontom szulesnel, nagyon rossz volt felallni es leulni (az elso honapban nem is igazan tudtam ulni) kb 6 honnappal szules utan mult el teljesen.
2013. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első úgy kezdte: "Nem akarlak elkeseríteni.." ..hát én sem, de a fiam 13 hónapos és ha sokat ülök vagy arra a területre nehezedve fekszem még mindig érzem. Előfordul, hogy ha felállok, csak nagy levegővétellel sikerül.

A dokim "anno" csak annyit mondott mosolyogva: "Lesz ez jobb is!" Hát kínomban én is csak vigyorogni tudok már rajta :)

2013. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!