Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi ideig...

Szülés után mennyi ideig fájhat a farokcsont?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉN MÁR EGY ÉVE SZÜLTEM DE HA SOKAT KELL ÜLNÖM EGY HELYBEN AKKOR MÉG MINDIG NEHEZEN TUDOK FELÁLLNI MERT ANNYIRA FÁJ.DE AZÉRT GONDOLOM VALAKINÉL HAMARABB MEGGYÓGUL.
2008. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én nyolc hete szültem, de még mindíg úszógumin ülök, és még úgy is baromira fáj.Ráadásul nekem már korábban meg volt repedve. Gondoltam elmegyek dokihoz, de akkor mégsem megyek el.Szép kilátások......:)
2008. jún. 24. 07:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy voltam. a 2. szülésem után 1 évig autóban ülni sem birtam hosszabb ideig.Orvosnál is voltam, nem látott semmit. a 3. szülés után nem volt ilyen panaszom, nem tudom min múlik.
2008. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, hát nekem még annyival bonyolódik a dolog, hogy sajnos bár teljesen tiszta szépnek mondható bőröm van, azon az egy ponton pattanásosodik, akármivel kezelem és nem sebes dolog hanem olyan apró kis csomócskák, amik elmúlnak és kijönnek, de az a lényeg, hogy szerintem szülésnél nekem ez lehet nagyon fog fájni. A doki azt mondta nem lényeges mert nagyon aprók, de nekem már így szülés előtt is évek óta érzékeny az a terület, így hát ki tudja mi lesz velem:(!
2008. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szomorúan tapasztalom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Utólsó válaszolótól kérdezem, hogy nem volt véletlenül azon a részen övsömöröd? Mert az fáj még kegyetlenül. Hát nem tudom mi lesz velünk csajok, de tartsunk ki. Üdv és köszi a válaszokat. T.
2008. jún. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!