Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba lakcím változtatás...

Baba lakcím változtatás lehetséges így?

Figyelt kérdés
Párom és én (anya) nem egy állandó lakcímen vagyunk,de együtt lakunk. Babánk születése után az én állandó lakcímemet kapja ugye automatikusan. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges- e a baba lakcím változtatása úgy hogy az enyém maradna a régi. Vagy mindenféleképpen át kell nekem is jelentkezni.
2013. szept. 27. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy, nem kell átjelentkezned. A lakás tulajdonosával együtt kell elmenni az okmányirodába, és ott megcsinálják a picinek a lakcímkártyát.

Mi is így vagyunk, az én állandó lakcímem, és a fiamé máshol van, csak a tartózkodási helyünk az, ahol most élünk.

Gondold át mi a legjobb, az állandó, vagy az ideiglenes (tartózkodási hely) a picinek.

Mi nem a saját házunkban lakunk, párom szüleié, egy kis faluban. Az én állandóm egy városi cím, a fiam ide van állandóra jelentve, tartózkodási meg a falusi címre. Azért jó nekünk így mert közigazgatásilag oda tartozunk ahova én, orvoshoz-kórházba-ügyet intézni is közelebb van nekünk az állandó lakcím szerinti, mintha a tartózkodási helyünkhöz tartozó helyre mennénk.

2013. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!