Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP cím változtatás így lehetsé...

IP cím változtatás így lehetséges?

Figyelt kérdés

IP bannt kaptam, és azt írja ki hogy Dinamikus az IP-m de kihúzás visszadugással sem változik meg, és sehogy se, már mindent próbáltam, 3 hete ugyanaz az IP-m, és kéne egy új.

Ha felhívom a szolgáltatót, és megkérem hogy változtassa meg, csak úgy meg fogja?Vagy kell egy nyomós indok?(és ha igen akkor mi?)Vagy egyáltalán megváltoztatja?


2011. okt. 17. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Youtube-> How to change IP?


Nekem ugyan nem vált be de amikor visszaállítottam akkor kaptam új IP-t szóval mégiscsak bevált :)

2011. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem működik, minden ilyen videót meglestem, + programot (Hide IP, stb) de úgy tűnik fix az IP-m. :S
2011. okt. 17. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
DHCP-vel is lehet mindig ugyanazt az IP-címet kapni. Első lépés az IP ban (nem két n) elkerülésére: értelmes élet.
2011. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell nyelvtan órát tartani, és nem érdekel hogy lehet elkerülni, úgyhogy nyugodtan takarodj innen. ;)
2011. okt. 17. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Mocskos a szád kérdező, na vajon miért kaptál bann-t. Ha lehetne innen is kitiltanánk...
2011. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általában MAC cím alapján osztja a szolgáltató az IP-t.

Húzd ki a netet, válts MAC címet, dugd vissza.

2011. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szabad országban szabad akarattal ott adok tanácsot, ahol akarok. Még trolloknak is. Nem nyelvtanóra lett volna a ban sem, csak tanács. Azt tudok adni, mást nem.

3 hét alatt ugyancsak felhívtam volna a szolgáltatót, hogy adjon újat. Persze megkérdezik majd, hogy miért, tehát nem árt egy hihető sztori. Aztán vagy megcsinálják, de inkább vagy nem.

Megpróbálhatsz proxy mögé bújni, de a stílusoddal azt éred el, hogy a fél világ proxyjainak címét letiltják - vagy a hasonszőrűek miatt már eleve le van. Illetve vannak megoldások, hogy proxyval eleve ne engedjen be egy weboldal. Játék meg nem is fog normálisan működni proxyn, ugyanis mp nagyságrendű pinggel nem lehet játszani. A proxy nem a sebességről híres, ha valaki kifelejtette volna. És ha még nem említettem volna: az összes "IP-rejtő" program proxykkal dolgozik.

2011. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

17:43-as

Köszi, megpróbálom, viszont a MAC cím váltást le tudnád írni pls? :D

2011. okt. 17. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Linuxot használok, fingom nincs Windows alatt hol kell MAC címet váltani. Valahol az eszközkezelő környékén, gondolom.

Ha routert használsz, akkor a router MAC címét kell megváltoztatnod, ezt a router configjában tudod megtenni.

2011. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!