Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a Lidlben lehet kapni...

Ha a Lidlben lehet kapni csizmát, az vízálló szokott lenni? Tényleg csak 3000 ft? Gyereknek kéne.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gumi csizma biztosan vízálló, de ha nem akkor biztosan rá van írva, hogy vízálló vagy sem. Gyanítom, hogy nem vízálló, mert egy igazi vízálló csizma (kivéve gumicsizma) azért általában drágább szokott lenni. Az nem csoda, hogy 3000Ft mert a kínaiban is ennyiért lehet gyermek csizmát venni. Kérdés, hogy meddig bírja? Mennyire tartja a gyerek bokáját? Mennyire lesz praktikus a hóban? Én szívesebben veszek cipőboltban pl. Deichmann-ban. 4000-6000Ft ért jó cipőket lehet kapni, vízállóak és ha pl. leszakad a talpuk akkor vissza vihetem a boltba és reklamálhatok, a Lidlbe hiába viszem vissza cipőt körbe nevetnek.
2013. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyszer probaképp vettem lidlben cipőt a gyereknek...másnap vittem vissza mert szétesett....
2013. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
természetesen nem gumicsizmára gondolok, hanem téli cipőre
2013. okt. 2. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!