Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne, ha szülés...

Nektek hogy esne, ha szülés után a férjetek tökéletes testű nőket nézegetne az interneten? Aztán bejelentené, hogy haverjaival elmennek valamilyen bárba, ahol sztriptíztáncos nők is vannak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A netes nézelődés miatt kicikizném, és ha ezután is nézelődne akkor beolvasnék neki, sztriptízbárba meg menjenek, 100%-ig megbízok benne, tisztában van vele hogy az bizonyos nők munkahelye, nem lennék féltékeny, én jobb csaj vagyok :) Egy kisgyerekes apukának bizonyára fontos hogy az asszony néha mosson, főzzön, takarítson, foglalkozzon a családjával, és a műkörmös, csöcsüket mutogató nőkről ezeket nem sokan feltételezik. Ja és kérnék pénzt műmellekre :)
2013. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Meglepődnék, hogy hogy tudta ilyen jól eltitkolni 13 évig az igazi énjét.
2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Megmondanám, hogy következő hétvégén én megyek olyan helyre ahol chippendale-fiúk vannak.


Aztán elgondolkoznék, hogy lehettem akkora marha hogy egy ilyen férfinak gyereket szültem.


A neten nézegetés nem zavar.

2013. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Tennék érte, hogy en is tökéletes külsejű legyek.
2013. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy jótestű csajokat les a neten..hát ha nem ott akkor a külvilágban mindenhol lát/látni

Jobbra-ballra nézel az utcán és látni a jó csajokat...cicababákat

Az hogy sztriptízbárba menne ?? Nos..mondanám neki hogy akkor jöv héten én megyek el.a csajokkal..Na tuti hogy addig hivogatna míg hazaérek...

Amikor este 9kor értem haza a suliból akkor is megvárt,pedig akkor jött haza 24ből !!!

Az tény hogy nekem is néha rosszul esik ha látom,észreveszem hogy más csajokat les..Nemtudtam még a csípőmről eltüntetni a párnákat,és a hasam se kockás már...így nem érzem jól magam a bőrömben

De tudom hogy nem csalna meg...ha bízol benne,ha tudja hol a határ..engedd...

Aztán te is menj el otthonról..ha csak vacsira is,de húzd az időt.

Hajrá....

2013. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Hát, nem tudom...

Az még a jobbik eset, ha interneten nézelődik teljesen nyíltan, és sztriptízbárba megy, mintha az utcán lesi meg a fiatal, feszes fenekű csajokat, neadjisten félrelép. Így legalább nem titkolózik. Amúgy, mennyivel szülés után?

Elhiszem, hogy rosszul esik, érzelmileg amúgy is instabil ilyenkor az ember lánya, és nézelődés helyett inkább a bíztatás esne jól. De szerintem ez nem jelenti azt, hogy nem szeret. Szerintem.

2013. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Tennék érte, hogy en is tökéletes külsejű legyek."


És ő miért nem tesz azért semmit, hogy téged ne hozzon kellemetlen helyzetbe?


Értem én, hogy a nőnek is tennie kell azért, hogy a párja megmaradjon mellette, de azt ne várják már hogy két szoptatás között lemenjen futni...

2013. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól,hogy megnézi a sztriptíztáncos lányokat még nem jelent semmit,amúgy meg azon lennék,hogy amint lehet újra sportoljak,hogy visszaszerezzem az alakomat,mert nekem is fontos,hogy jól nézzek ki,és poénkodnék is a párommal,hogy a barátnőimmel elmegyünk valamikor csippendéles fiúkat nézni.Nem aggódnám túl.
2013. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!