Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szeretnél/szerettél...

Miért szeretnél/szerettél volna (ha már van) gyereket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre nincs magyarázat.

4 van. Az első úgy fogant,hogy a Párom feldobta,hogy szeretne.Én meg azt mondtam,hogy "hát legyen!" Aztán imádtam a terhességet,imádtam megszülni és nevelgetni. Ezek után "csak" szerettem volna átélni még a terhesség és szülés csodáját,a szoptatás eufolikus érzését ( már amikor nem fájt :-) ),azokat a pillanatokat,amikor a fejlődésüket mutatják meg a kicsik (Rád mosolyog egy picike emberke,akit nem érted miért,de egyenesen imádod,az életed adnád Érte!,amikor kúszni próbál,amikor halad is... stb) egyszerűen elképesztő pillanatok ezek (persze nem csak ebből áll az élet). Ésszerű magyarázat nincs arra,miért akar valaki gyermeket,ez olyan "fajfenntartási ösztön" lehet nálunk,nem tudom,de bennem nagyon erős :-)

2013. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!