Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány vagy kisfiú? Melyiket...

Kislány vagy kisfiú? Melyiket szeretnél/szerettél volna a szíved mélyén?

Figyelt kérdés
A leglényegesebb persze az, tudjuk, hogy egészséges legyen, de mégis motoszkál mindenkiben a gondolat hogy fiút vagy lányt szeretne :)
2012. aug. 10. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én lányt szerettem volna elsőre az is lett,és az utána levő 2 is amikor már fiút akartam.magyarán ne akarj semmit:)
2012. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kisfiút vártam és éreztem, apa lányt akart nagyon, lány lett. Most már annyira megszoktuk a lányosságot, hogy másodikra ha fiú lesz, az új helyzet miatt lesz érdekes, ha meg lány, tudjuk milyen egy lánnyal, így jöhet bármelyik. Megint fiút érzek, de ugye az én remek anyai megérzéseim...:-) kíváncsian várjuk az UH-kat.

Te milyen nemű babát szeretnél?

2012. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre lányt, másodikra fiút szerettünk volna. Így is lett:) Kislányom most másfél éves és 5 hét múlva érkezik a kisöcsi
2012. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kisfiút szerettem volna a párom lányt! Aztán megtudtuk, h lány lesz! Kicsit csalódott voltam, aztán meg már örültem! Mikor megszületett ott bőgtem az örömtől, h mennyire jó, h ő van és 1 percig sem érdekelt, h fiú vagy lány! :) Most 5 hónapos! El sem tudnám képzelni, h fiam legyen! :D
2012. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre fiút akartunk, az is lett, a másodiknál már motoszkált bennem milyen lenne egy kislány, de ő is fiú lett. Most 9 hetes vagyok már igen jó lenne egy kiscsaj is itthon!
2012. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én kislányt, de akkor sem keserednék el, ha kisfiú lenne. :) Csak valamiért lányos anyukának érzem magam :D
2012. aug. 10. 21:15
 7/22 anonim ***** válasza:
Kislányt :) Van 3 kisöcsém, 2 fiú unokatestvérem, szóval fiútúlerő van a családban, jöhetne végre egy kislány. A párom is inkább lányos apuka szeretne lenni elsőre, kíváncsi leszek mi sül ki belőle :)
2012. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kislányt szeretnénk. Be is vetünk majd mindent ennek érdekében.
2012. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindenki fiút jósol, mert én is eléggé fiús vagyok (természetileg). lehet emiatt a sok belebeszélés miatt nem tudom magam elképzelni lányos anyukának.

de lesz ami lesz, hatalmas szeretettel és odaadással gondolunk rá már most is.:)

2012. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én kisfiút szerettem volna, hogy a párom tudjon majd kivel horgászni, motorozni meg ilyenek...a párom már az elején megmondta, lány lesz. És tényleg az lesz, ez a 20. héten derült ki, majd a 23. héten kromoszómavizsgálattal be is bizonyosodott (amnio). Bevallom, eleinte nagyon csalódott és szomorú voltam, hogy nem fiú, de ez az érzés hamar elmúlt... Mostmár annyira várom a kislányunkat, hogy az már hihetetlen... És el sem tudom képzelni, milyen lenne, ha fiút várnék...


26+3 hkm

2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!