Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ausztriában dolgozom egy...

Ausztriában dolgozom egy dohányzós étteremben. Tervezzük a babát. Mi a teendő ebben az esetben? Mert szeretnék még dolgozni, viszont nem füstben. Ilyenkor a munkaadó köteles más munkát adni? És ha nem tud?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Ausztriában teljesen más törvények vannak mint itthon, így inkább valami más forumon kérdez.
2013. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Ausztriában élek és füstös helyen dolgoztam, mikor teherbe estem. Nem nem köteles és elég nehéz másik munkát is keresned főleg a vendéglátásban mivel itt majdnem minden étterem dohányzó. Szerintem nincs miért aggódnod mikor terhes leszel.Nekem szezon munkám volt ahogy vége lett bementem az ams-be és majd bekérik a kiskönyvet és aztán majd most elő anyaságira vagy hasonlóra vesznek.Semmi pénztől nem esek el vagy hasonlók és még 10 órásat így is tudsz válalni takarítás vagy kisegítés hétvégente étterembe....remélem érted hogy mit akartam kihozni belőle.
2013. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!