Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nincs tévéjük...

Anyukák, akiknek nincs tévéjük! Sosem volt, vagy a gyerek miatt nincs/nem használjátok? Van olyan műsor, amit kisgyermeketek megnézhet, vagy egyáltalán nem tévézhet? Esetleg csak DVD-t? Ha igen, milyen típusú mesét néztek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz még csak most várjuk a babánkat, de azóta nincs tévénk, mióta összeköltöztünk a párommal, ami érdekel netről megnézem, a gyereknek is ezt a megoldást tervezzük, alig van valami, amit nem lehet online megtalálni valahol, akár eredeti, akár magyar nyelven.
2013. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként sok tv-t néztem aztán amikor kollégista lettem leszoktam róla. Amikor összeköltöztünk a férjemmel, azon kaptuk magunkat, h állandóan tv-zünk semmi program nincs mint régen amikor randiztunk. Úgyhogy szépen megszüntettük a a tv-t. Ezután 3 évvel vállaltunk babát, szóval nem a gyerek miatt. Én is úgy gondolom, hogyha szeretne valamit megnézni, amit az ovistársak, azt megteheti majd online is. Ráadásul így játékreklámokat se fog látni ami kevesebb hisztihez vezet:)
2013. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyáltalán nincs tv műsor. Készülék van, valamint mesék, filmek DVD-n, ezeket nézik. Azt a szemetet nem akarom beengedni az életünkbe, ami a kereskedelmi csatornákból dől az ember agyába. Két negatívumát látom ennek csupán:

1. Karácsony előtt a végtelen mennyiségű játékreklám nincs a segítségemre, hogy mit vegyek nekik ajándékba.

2. Lemaradunk elég sok természet-, ismeretterjesztő filmről, ami azonban hasznos lenne.

2013. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van készülék, de már hónapok óta nem kapcsoltuk be. Nem azért, mert nem szabad, hanem mert eszünkbe sem jut. YouTube-on néz mesét, most épp a Barney és barátai megy, egyébként a Bogyó és Babóca a legújabb sláger.
2013. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia.

hosszú évekig nem volt tv-nk, mint egy fentebb is válaszoló én is kolis voltam még a gimiben,tehát úgy 14 éves koromtól 25 éves koromig nem láttam tv-t. aztán úgy egy hónapja kzembe került egy tvműsor. találtam néhány csaornát,ahol rengeteg számomra érdekes műsor megy (TLC, Lifenetwork, spektrum, discovery...stb). egy rablásnak tartottam 4-5 csatornáért 3-4 E ft-ot fizetni,de végül köttettünk tv-t 10 év után először. szemetet nem nézünk, most jelenleg örülünk,hogy van. 6 h ós a lányunk, tv-t nem tudom fog-e nézni,inkább dvd-n nézünk majd meséket természetesen korlátozott minőség és mennyiség szerint.

még sokszor mindig elfeledkezem arról,hogy van tv-nk,de kezdek vele megbarátkozni :)

2013. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!