Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videót csináljunk?...

Milyen videót csináljunk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel akarunk csinálni valami videót, de nem tudjuk,hogy mit!

(pl.találunk ki táncot,reklámot csinálunk,egy rádio müsort) ilyeneket csináltunk! Ilyesmit irjatok lécci nagyon megköszönném!Ja és lécci ne olyat irjatok,hogy paródiákat csináljunk vagy énekeljünk!LÉCCI IRJATOK NAGYON FONTOS!Ja és csak úgy hülyeségből akarjuk magunknak!Senkinek,semminek!KÖSZI

11/L



2013. aug. 21. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Gameplay meg unboxing... xD
2013. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csináljatok paródiákat
2013. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy énekeljetek
2013. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Bocsi, de így is van elég szemét a neten.
2013. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig teljesen, csak most. Szóval nem akarjátok neten megosztani? Akkor felvétel be és produkáljátok magatokat. :D
2013. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem akarjuk megosztani...és aki a paródiát meg az éneklést mondta nehogy azt higgyétek hogy viccesek vagyto...mert eggyáltalán nem...inkább bunkók...
2013. aug. 21. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
ja jó én az apró-betűs részbe épp hogy beleolvastam, amúgy családi videókon mi mindig énekeltünk a tesómmal vagy a másikat utánoztuk
2013. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!