Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyit adnátok...

Anyukák, mennyit adnátok bababörzém az alábbi típusú, használt, jó állapotú ruhákért?

Figyelt kérdés

Hosszú ujjú felső, téli (bélelt) nadrág, kantáros nadrág, overál, kabát (átmeneti és téli), alkalmi ruha, téli hálózsák, pizsama, harisnya, sapka, téli bakancs.

Kb. 92-104 méretben.


Kérlek, komolyan válaszoljatok (ne 5-10 Forintokat írjatok), vinném eladni a kinőtt dolgokat, és jó lenne minnél többtől megszabadulni, ezért próbálom belőni az árakat, hogy kelendő is legyen, de azért meg is érje kimenni (visszahozza az asztal árát, meg ilyenek)


2013. okt. 9. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elárulnátok,hogy hol vettetek ilyen jó dolgokat ilyen olcsón?Tényleg érdekelne:) Köszönöm
2013. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A 9 és 10. válaszírótól én is kérdezném, hogy hol vesznek annyiért jó minőségű gyerekruhát? Mert a 2 lányomnak én is szívesen vennék...Főleg a nagyobbnak 116-os téli kabátot ill. bélelt nadrágot. Én is látom a vatera-teszvesz árakat, de ilyen olcsón nem lehet használt minőségi cuccokhoz jutni. Vagy csak nem jó helyen keresem..??
2013. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9.-es válaszoló vagyok Hollandiából és Angliából hoznak be minőségi gyermekruhákat is igen ennyiért lehet hozzájutni én speciel Vas megyében vásárolóm őket tőlünk 10 km. De szoktam Zala megyében turkálóban is venni ahol használt Angol márkás ruhákat kapok ugyan ennyiért. Nem lehet megmondani a rucikról, hogy használtak! :)
2013. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én a budapesti9 nagy bababörzére szoktam járni, évek óta vásárolok. Ezekhez képest, amiket írtok, nagyon elszállt árak vannak. A nagy tételben börzézőknél 2000 Ft körüli darabáron vannak a használt cuccok, de pl. angol márkás használt, lejárt aljú gatyákat árulnak 2500 ft-ért. És ami a meglepő, ölik egymást az anyukák az ilyen standoknál!!!! Szerintem ezek persze őrült árak, szóval nekem eszembe sem jutna ilyen árakat szabni, főleg mivel tényleg csappantani szeretném a több zsáknyi cuccot.

Mindenkinek köszönöm a javaslatokat!

(És a 9. 10. válaszolónak üzenem, hogy nagyon szerencsések, hogy ilyen közvetlen beszerzési forrásaik vannak. Budapesten, vagy az interneten azért ennél magasabb árak vannak.:( )

2013. okt. 10. 05:39
 15/17 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok én a komplett ruhatárat a vatera piacterén vettem meg, az eladó 1 Ft nincs minimálárért tette fel hirdetni és én nyertem a licitet!
2013. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A 9-es 13-as válaszolótól kérdezem, hogy nincs-e lehetőség a Vas megyei forrásból 1-2 dolgot megvásárolni? Ha igen, légy szíves üzenj! Nagy szükségünk lenne rá!

Ahol mi lakunk is természetesen van használt ruha bolt, de sajnos tőlünk messze és egy kis gyerekkel felpakolva nehezen jutok el oda. Kizárólag árucserekor lehet ilyen helyeken jó áron jó dolgokat kifogni, akkor viszont itt is egymást tapossák érte az emberek...

A lakótelepünkön van még 2 használt babaruhás bolt is, de azok sem túl olcsóak. Tegnap néztem és pl. egy minta nélküli, egyszínű barna kislány kabátért 2500-at kérnek. Jó állapotú, de szépnek nem mondható.

A helyi babaruha börzékkel meg főleg az a bajom, hogy nagyon kevés anyuka/szülő visz ki 116-os v. annál nagyobb méretű ruhákat. Nem is értem, hogy ezek a ruhák már annyira elhasználódnak v. kevesebbet is vesznek. A babaruhás boltokban is jóval kisebb a választék a nagyobb méretekben.


Szerintem 1000 forintért egy téli nadrág, 1500-ért egy overál nagyon jó árban van, kabátért én 2000 Ft-ot is adnék.

2013. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igen, nagy különbség van, hogy ki hol vásárol az országban. Én budapesti használt ruhákhoz próbálom belőni. Vásárláskor nálam tuti az lenne a szempont, hogy pl. Hádánál olcsóbb legyen, akkor vennék igazán és nagyobb mennyiségben. 5. voltam. Ja, és a harisnyás megjegyzéshez, én azt vennék használtan de azt is, csak ha olcsóbb Hádánál. Ott most 399 Ft a darabárasnál. 150-200 Ft-ért vennék több harisnyát a börzén.
2013. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!