Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miből olvastok esti mesét 3-4...

Miből olvastok esti mesét 3-4 éves gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés

Anna Peti kilőbe, és Bogyó Baóca is, már uncsi...:-))


köszi


2013. okt. 10. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

pöttyös panni

vidám mesék

magyar népmesék


keresd meg a gyerekkori meséidet

2013. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Boribon összes könyve... Ez a favorit már 3 éve!!! Most 6 éves és meg mindig imádja, sőt nekem mar kellett kitalálni új Boribon mesét is :)
2013. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont én is ezen kezdtem gondolkodni, mivel a Boribont már kezdi kinőni. Kisvakodnd, Kifli kutyaoviba megy, Gépek a gazdaságban (ez nem mesekönyv, de néha ezt kéri, hogy nézegessük lefekvés előtt). Próbálkoztam a Minden napra egy mese gyűjteménnyel is, de azt egyelőre mi az apjával jobban élveztük, mint a gyerek. :)
2013. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..:-))

Amikre én emlékeszem mesék, azok még őt nem kötik le, mert hosszúak...

Olyan kéne ami minden oldalon rajzolt, és középhosszú, egyszerű mondatokkal...


Egy ismerős tanácsára megvettem a Micimackó esti meséit, de nem jó, még nem érti..még néhol én sem...:-DD

Elrakjuk későbbre...

2013. okt. 12. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!