Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sürgős! 2 évesem sír, kakilna,...

Sürgős! 2 évesem sír, kakilna, de nem tudja kinyomni, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt ilyen, naponta 1-2-szer kakil. Tegnap nem volt és még ma sem. Egyfolytában nyomja és sír, de mégsem jön, pedig már látni az elejét. Mit lehetne gyorsan segíteni neki?
2013. okt. 10. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Glicerin-kúp. Sajnos velünk is sokszor előfordul. :( Ha nincs más segíteni kell, kend be a fenéklyukát jó sok popsikrémmel, hogy csússzon a kaki, de ne puszta kézzel, tegyél az ujjadra popsitörlőt, és arra a krémet. Feszítsd szét a fenekét, és nyomd hátra a bőrt amikor jön a kaki, így talán kicsusszan. Utáltam csinálni szegénynek, mindig attól féltem, hogy szétreped. :( Persze ez hülyeség.
2013. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ne próbáld kézzel kihúzni, mert ha letörik belőle egy darab még nehezebben jön ki a többi. Tapasztalat. :( :)
2013. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Széklet puhító.
2013. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg, adj neki vmi csodainnivalót, amitől sikerül majd kakilni, :)
2013. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Főleg az elsőnek! A bekrémezés és a bőr hátranyomása végre sikert hozott :-)
2013. okt. 10. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegények az én lányomnak is volt ilyen, pont amikor szobatiszta lett. Egy darabig nagyon rossz volt napokig nem kakilt majd ordítva kinyomott egy darabot, persze a bugyiba. Én mindenfélét próbáltam, székletlazítót, mesekönyvet, lekvárt, de semmi nem segített csak az idő. Egyszer már nem volt szorulása. remélem nálatok múló állapot lesz.
2013. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kanalazd ki.
2013. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!