Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb női/férfi név, ill. melyik az a név amit soha nem adnátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Nyilván megoszló vélemények lesznek, csak kíváncsiságból kérdezem :)
2013. okt. 12. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anna es Vince. Amit sosem adnék az az ámérikái magyar írásmódú förmedvenyek.
2013. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Szamóca és Sámuel, ami soha nem adnék, ősmagyar nevek (Koppány stb) Kincső és társai, Géza, Béla és hasonlók illetve olyan nevet amit valamelyik rokonom már visel.
2013. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg megoszló vélemények! :) Szerintem az Anna és a Vince nagyon szép nevek (annak ellenére, hogy a Vincét én se tudnám elképzelni a gyerekemnek). Nálam a Rezső, a Dénes kivágja a biztosítékot. Lányban nincs ilyen.
2013. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent szerintem sok olyan nev van, ami gyonyoru, de az ember megse adna a gyerekenek - legalabbis magyarorszagon. En peldaul oda vagyok a Melizandert es a Lizanderert, de Magyarorszagon nem adnam a gyerekemnek.
2013. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Orália és Ubul
2013. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiu: Dezso, Jozsef, Botond- arrol mindig egy jo nagy bot jut az eszembe, Richard. Noi nevek: Lenke- mert az olyan ugyetlenke :D
2013. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiket adnék: Éva, Karola, Sára, Johanna, Roland, Viktor

Amiket nem: Eperke, Szamóca és társaik, Benett, Noel, Brendon, Kevin, és a hasonló magyarba kényszerített nevek.

2013. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok, Johanna a kedvenc nevem, egy iagazn szep noies nev, persze ez is szubjektiv.
2013. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc neveim a Dalma, Vanda, Léna, Erika, Tímea, Petra, Viktor, Vince, Dávid, Márk, Máté, Csoma, Mihály.


Amiket nem adnék, azok pl. a Dzsenifer, Zsüliett stb... és ugyan kicsit sem ez a kategória, de szintén nem adnám: Anna, Eszter, Melinda.

2013. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most a Botond és a Bodza a halálom, de csak az anyjuk miatt, mert rettenetesen idegesítően tudják mondani ezt a 2 nevet.

Kedvenceim most a Dániel és az Olívia.

2013. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!