Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-35 körüli férfi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körüli férfi egyedülálló férfitársaim! Ti is érzitek azt, hogy elmennek a legszebb évek, kifuttok az időből?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a nőket sürgeti a biológiai órájuk, mégis azt érzem, rohadtul megy az idő nekünk, férfiaknak is, mindjárt itt ennek az évnek is a vége.

Sajnos nem sikerült barátnőm szereznem. Most meg még nehezebb, nem csak az életkor miatt-bár még jól tartom magam-, hanem amiatt sem, hogy nincs állandó, rendes munkám. Már a depresszió kerülget.Többen azt mondják, ezzel ne foglalkozzak, ne várjak a munkahelyre, ha sikerül párkapcsolatot kialakítani, közben majd csak alakul, és lesz munka is. Hát nem tudom...

Komolyan foglalkoztat a családalapítás gondolata is, nem tolószékben szeretnék menni a gyerekem ballagására, de ilyen feltételekkel, körülményekkel nehéz lesz.


2012. nov. 7. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Én 30 vagyok.Én csak azt tudom mondani ha az idővel foglalkozól akkor nem lesz jobb neked,élj a mának tedd a dolgod és élvezd az életed.Nekem vane gy ismerősöm aki azt az időszakot kitólta 39 éves koráig és ugyan úgy éli életét és élvezi azt.Van egy csinos kis barátnője jó munkája és nem görcsöl az időn.Ha ezen görcsölsz ás itt nyavajogsz nem lesz jobb,sőt rosszabb lesz.Élvezd az élet minden terültét.Ne görcsölj.Egy férfi ha jól karban van atartva akkor 45 éves koráig ezt az idpszakot el lehet tolni.
2012. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Érzem, de nem érdekel!

Mi a gondod, a nincs barátnő vagy az, hogy ha lenne egy megfelelő sem mernél, mernétek családot alapítani ebben a "helyzetben"? S akkor párosan telik az idő, vagy Te nem mersz, Ő szeretne, aztán megint nincs barátnőd... Ördögi kör.

Fel a fejjel! Van aki öregek otthonában csücsül pedig több gyereke van, s van akit alig várnak, hogy elpatkoljon mert kell az örökség... Tudom nem vigasz, de...,azon ne keseregj, hogy mi lesz ha..., keseregj a mai napon! A múlttal kár foglalkozni, a jövőd pedig olyan lesz, miképp a mai napod éled...

Csajozz!

37F.

2012. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztjátok velem gondolataitokat, ez is ad egy kis erőt.Am.35 vagyok.
2012. nov. 7. 09:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak nyugi. Igaz, hogy ha a család jár a fejedben akkor nem kéne várni 50 éves korodig, de ne görcsölj rá. Sokan itt rontják, el hogy annyira akarnak egy nőt. Én amikor eldöntöttem, hogy most aztán nem kell nekem nő akkor ütött be egy hölgyike. És nincs kapuzárási pánikom. Ugyanis tudom, hogy én (meg úgy általában a férfiak) 40-50 évesen is baromi jól fogok (fognak) kinézni... :D
2012. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Lúzer vagy! Ennyi!
2012. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Én 31(N) voltam, mikor megismertem a 33 éves páromat, és 33 voltam, mikor összeházasodtunk. Én is féltem, hogy kifutok az időből, meg hogy egyedül maradok, de utólag egyáltalán nem bánom, hogy nem ugrottam fejest valami sz*rba, és megvártam az "igazit". :) Bár sokáig kellett várnom. :)


De lehetek azért egészen őszinte?

Egy 30-35 év körüli, állandó munkával nem rendelkező pasi nem túl vonzó egy 30 körüli vagy idősebb nőnek. Huszonegy-két évesen még teljesen oké, de 30 körül már képesnek kell eltartani magadat, különben hogy tartod el a családot? Ebben a korban egy nő - érthetően! - arra gondol, hogy lesz majd gyerek, és a gyes/gyed alatt igenis a férfin múlik a megélhetés, mert gyerek mellett csak kb. éhen halni lehet az állami támogatásból.

Lehet ezért bántani engem, hogy így gondolkozom, de őszintén szólva az a véleményem, hogy ha én nőként képes vagyok ugyanerre (dolgozni és eltartani magam), akkor ez egy férfitól ugyanúgy elvárható. Félreértés ne essék, nem a milliós keresetet várom el, hanem a tisztességes munkát.

Elhiszem, hogy nem könnyű munkát találni, de csak ismételni tudom magam: ha én képes vagyok rá, akkor nem lehetetlen, és más is képes rá.


35N

2012. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Itt nem az évjárattal vana gond,hanem azzal hogy nincs állandó munkád.Ha nincs állandó munkád akkor hogyan akarsz egy komoly kapcsolatot fenntartani?Ahhoz pénz is kell,és itt nem milliokra gondolok hanem arra hogy legalább egy havi fix összeged legyen meg.35 évesen szerintem ezt azért tudnod kellene.Én nem leoltani akarlak de ez az igaszság.Ahogy az elöttem szóló nő mondta,pénz nélkül és vagy is inkább egy fix munkahely hiányában nem leszel túl vonzó egy nő szemében sem.Én megfigyeltem a nőknek nem a pénz szmít hanem az hogy lássák hogy a férfi aktív és mindent megtesz a boldogulásért és nem engedi el magát.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom hogy ez sok nő szemében izgató tud lenni.
2012. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

Akkor is lúzer vagy!!!

Ha eddig nem sikerült csajozni, szerinted mi fog késöbb változni ??? Még nehezebb dolgod lesz...

1 év alatt nem tudtál egy nöt felszedni, az több, mint szomrú...Punnyadsz a gép elött, anyuci eltart, szerinted ez melyik nönek jön be??

2012. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom az elöbb miért nem küldte el egy részét a hozzászólsának..na mindegy..

Szóval azt gondolom neked első sorban a munkára kellene ráfeküdnöd és egyenlőre nem a csajokkal nőkkel foglalkozni.Mert amíg nem lesz rendes munkád addig hidd el a nő dölog is felejtős..Nem kell senkinek egy munkanélküli alkalmi munkás férfi.Ha elkezdesz dolgozni akkor az élet úgy is adja a dolgokat és jön magától,de amíg erre rá vagy feszűlve addig semmi nem fog történni és csak időhúzás.Én mindig azt mondtam hogy az nem talál munkát aki nem akar dolgozni..én így gondolom.

2012. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésre válaszolva: nem! Folyamatosan a legszebb éveimet élnem és nem mennek el! :-P


Egyébként meg igaza van az előttem szólóknak: egy béna lúzer vagy ... 35 évesen ennél egy kicsit előrébb kellene tartani és felfogásban, agyilag is, nem csak egzisztenciálisan!

2012. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!