Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent? Szülés utáni...

Mit jelent? Szülés utáni zárójelentésemre ez van írva: elhúzódó kitolási szakasz. Származhat ebből v. mi baja a babának? Mi?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
utolsó: nem értem, kifejtenéd bővebben?
2009. nov. 28. 15:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első oxigénhiányos volt és azonnal felsírt, a másodiknak semmi baja nem volt és nem sírt fel azonnal. Egyébként ha valóban oxigénhiányos állapotban volt akkor végeznek rajta vizsgálatokat, pl agyi ultrahangot mag hasi ultrahangot, meg szemészeten is volt rögtön az első nap. De mind negatív lett, azt írták enyhe nyaki hipotoniája van (zárójelentésen). De erre is volt orvos aki azt mondta ez nem az, csak rosszul feküdt az anyaméhben és azért tartja teljesen hátul afejét. Aztán valóban semmi baja nem lett, kicsit tornáztattuk itthon.
2009. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én értem, mit kérdezett az egyik válaszoló.

Az én babám nagyon gyorsan bújt ki, emiatt a szíve nagyon lelassult, így enyhe oxigénhiány alakult ki. Nem sírt fel AZONNAL, csak jó 30-40mp mulva. Az 1 perces Apgarja 7/10 volt, emiatt kapott ballonos oxigént 5 nyomást, ez feljavította az Apgar értékét 8/10-re. És egész éjjeles megfigyelést kapott egy inkubátorban, de szerencsére nem kellett más beavatkozás.


8hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nálunk semmi ilyesmi nem volt, amiket írtok.
2009. nov. 29. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!