Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miröl beszélgessek egy 11éves...

Miröl beszélgessek egy 11éves kislánnyal? 11evesen még játszanak? Mit? Ti lányotokat mi érdekli, érdekelte ilyen idösen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd az iskoláról, arról, hogy mit szeret a legjobban csinálni szabadidejében, van e kisállatát, stb.
2013. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd a gyerekre a döntést. Kérdezd arról, hogy mi a hobbija, milyen zenéket szeret, filmeket, és kialakul. Amiket felhoz arra "ugorj rá" és meg lesz a beszélgetés fonala :) aztán megkérdezheted, szeret-e játszani, de kétlem. A régi 11 éves lányok még játszottak, ma már szerintem meglepődsz...
2013. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
justin bieberről.......
2013. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

filmet, zenét nem kérdeznék, mert amit mond rá, arra én nem tudnék mondani semmit.

iskolát nem biztos, lehet, hogy elege van belőle

inkább hobbi, állatok, és mivel már okt van, akár hogy várja-e a karácsonyt, kinek készít ajándékot

ha nő vagy: sütés, főzés

2013. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
beszélj neki a szexről és arról hogy milyen jó érzés és hogy ő még nem szexelhet mert egy kis f*aszrágó
2013. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!