Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 11évesen milyen gyakorlatokat...

11évesen milyen gyakorlatokat végezhetnék otthon?

Figyelt kérdés
Pl felülés,súlyemelés (tudom még nem való nekem a súlyemelés.Irjatok ide nekem edzéstervet előre is köszönöm a fáradságot.
2011. nov. 12. 20:00
 1/9 anonim válasza:
hát pl felülés, fekvőtámasz, fej,törzs körzés stb.
2011. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebb válaszokat miből mitt fekvőtámaszt meg nem tudok 1 et se csinálni mert 166 cm 66 kg m vagyok fogyak le?
2011. nov. 12. 20:21
 3/9 dirtboy ***** válasza:

ne fogyjál le,nem gáz a 66kiló 166cm hez,még fejlődésben vagy

csinálj női fekvőtámaszt és kész

2011. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi de edzésterv kellene azt irjatok!!!800m 3:50perc alatt futom le. 45 m tert dobok kislabda hajítás.És 3m tert ugrok távolugrás ez igy jó?Szeretnék 18éves koromra elégé izmos lenni hasizom stb értitek xD
2011. nov. 12. 20:34
 5/9 dirtboy ***** válasza:

kb.azokat csináld amit írt az első,neked bőven elég ha kétnaponta csinálsz pár fekvőt,felülést stb. nem kell ezt edzéstervbe foglalni mert még a saját testsúlyos edzéshez is fiatal vagy.

két naponta ezeket megcsinálod az bőven elég lesz neked.

futnod sem kell minden nap és a kajára próbálj egy kicsit oda figyelni.

15-16éves korodban meg mehet a kondi,na oda már majd kell edzésterv.

2011. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az úgy jó hogy ha 50 felülést és 30* emelek 3kilót naponta súlyzót?De súlyzóból van 1,5 kilósam is.és még futni is akarok minden nap 1 km igy jó?
2011. nov. 12. 21:13
 7/9 dirtboy ***** válasza:

nem tudom milyen erőben vagy, hogy most sok neked az az 50felülés vagy kevés azt nem tudom.

nem kell neked nagy edzések,annyi kell hogy jó erőben legyél,ne legyél elpunyadva.

csinálsz pár felülést ami meg is érzel,meg csinálsz pár fekvőt,guggolást a lényeg hogy megérezd a gyakorlatokat ne hagyd abba túl korán.

ez így neked bőven elég,minden izmodat mozgasd át és kész.

így jó formában leszel.

ezeket kétnaponta max.nem kell minden nap csinálni attól nem leszel jobb formában

futást se csináld minden nap,futhatsz többet is 1km-től ha bírsz,gondolom minél tovább és gyorsabban akarsz futni az a cél.

ha mindig csak 1km futsz akkor nem fogsz benne tovább fejlődni.

2011. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak kösszi majd ez alapján fogok cselekednixD De amúgy max 110 et tudok felülésből csinálni
2011. nov. 12. 22:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki még tud jó tanácsot az írjon!
2011. nov. 12. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!