Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok Pécsett használt...

Hol tudok Pécsett használt bútort venni, ami jó a gyerekszobába is?

Figyelt kérdés

vaterán, teszveszen nem találtam

bizományi vagy butor bolt, nem baj ha használt csak jó állapotú legyen

köszi

a vonzáskörzetben is jó lenne


2009. nov. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ennek a válasznak nem sok értelme volt. Mint láthatod, nem igazán vannak pécsi használtbútor üzletek, amik saját oldallal rendelkeznének.

Amúgy a válasz engem is érdekelne. Kérdező, neked babaszoba bútor kéne, vagy kisgyerek szobába való? Kutathatnánk együtt is :)

2009. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Utolsó válaszolónak:


igen jó ötlek keresgélhetünk együtt is :D

van egy bolt a megyeri úton ott használt butorok is vannak hollandiából.

Igazából olyan butort szeretnék ami később is jó, tehát nem kimondottan baba butort inkább junior butor, ahova a játékok is elférnek.

Te milyent keresel?

2009. nov. 10. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Pécstől nem messze Görcsönyben(kb.20 km) is vannak használt bútorokkal foglalkozó kereskedés. Én még nem voltam ott, de sokat hallottam, hogy szép dolgok vannak náluk.
2009. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én valami olcsó de szép (lehetőleg fenyő) szekrényt keresek, játékoknak, ruháknak. Vagy főleg szekrény sort, de hát az nagyon drága lenne, szóval csak szépen apránként.
2009. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit a harmadik válaszoló ajánlott, ott tényleg érdemes körbe nézni. Én ott vettem a pelenkázó szekrényt, fiókos szekrényt, cipősszekrényt, bőr kanapét, kinyitható ágyat, jóval az új ár alatt, és mind minőségi, fából, ill. bőrből készült darab. Nem pozdorja, tömör fenyő, ill. tölgyfa. Kéthetente kedden van új árú, hatalmas a tömeg, de olyankor érdemes menni, mert a jobb cuccokat, pillanatok alatt elkapkodják. Csak egy példa, etetőszéket, ami olyan, hogy később kisszék kisasztallal, fenyőfából 2500ft-ért vettük.
2009. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!