Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendeltetek már innen, megbízh...

Rendeltetek már innen, megbízható? Miért árul 1 hónapig használt kocsikat?

Figyelt kérdés

[link]


az email: bababiztonsagban@gmail.com. Babakocsi keresgélés közben találtam rá, és sok termék 1 hónapot használt (de miért?) és jóval olcsóbb? Hol itt a "hiba"? Merjek rendelni tőle?


2011. nov. 26. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem mernék.
2011. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ötlet,de külföldről olcsón behozott cuccok nem lehetnek,amiket esetleg ő is kipróbál,hazsnál,vagy valami?
2011. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felhívtam a számot. A férfi, aki felvette, azt mondta, hogy a babaszafariról származnak az áruk. Vannak olyan termékek, amiket visszavittek (gondolom 3 napon belül), és azokat már nem tudják teljes áron eladni, így felrakják különböző hirdető oldalakra olcsóbban. De sehogy sem értem, hogy miért 1 hónapot használt, ha 3 napon belül cserélik vissza? Elég furcsa, inkább nem rendelek innen.

Köszi a válaszotokat!

2011. nov. 26. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg vannak köztük bemutatódarabok is, amiket ott tologatnak, nyitogatnak, baba be, baba ki, és ezt így nem írjatja le egy hirdetésben inkább annyit ír egy hónapig használt.
2011. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!