Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális vagyok, hogy vettünk...

Normális vagyok, hogy vettünk egy babakocsit használtan,8. 000-ért, és most rájöttem hogy ujat akarok?

Figyelt kérdés

8.000ft ért vettük,mert egyrészt nagyon tetszett,másrészt semmi baja még kopás sincs rajta, és ezek most ujonan 40ért mennek.

De nincs hozzá lábzsák, és nem leszedhető a huzata,szóval kisem tudom takaritani. összevan varrva teljesen vele.


arra gondoltam megprobálom eladni 25 ért, ha elmegy akkor veszek egy ilyet. [link]



mit gondoltok? elkellene adnom?

véleményeket szeretném


2009. nov. 11. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lábzsákot külön is lehet venni, és szivaccsal így is tisztítható. Ha nagyon meg kell nézned, hogy mire adsz ki pénzt, inkább tartsd meg.
2009. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát megvenni megtudnám,de igen máshová is szívesen tenném ezt a pénzt. 2 babát akarunk , nemtudom kibirná e
2009. nov. 11. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

25ezerért használtan nem fogják megvenni. Én nyertem egy babakocsit, ami üzletben 65ezer, 40ezerért nem kell senkinek, már 1hónapja hírdetem.

Én 6500ft-ért vettem vaterán babakocsit, inkább azt használom, mert jobban tetszik és fiúsabb is.

2009. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fotód van a babakocsidról?meg lehet nézni?
2009. nov. 11. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális,én most passzoltam el külföldre egy chicco trio for met és lecseréltem Neonato multsiport 2009-re mert az jobban tetszett...ez nem normális:D


Sztem elpasszolhatod 20-25ért,valaki biztos megfogja venni,ha nem akkor sincs gáz,ha van pénzed újra,vagy hát nem is tudom,baráti körben esetleg?

2009. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, újat szeretnénk mert hát 3 évet vártam erre kis csodára, és most hogy kiderült a baba szeretném ujba tenni mert déltem hogy baja lessz.
2009. nov. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!