Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár napja alhasi szurkálódások...

Pár napja alhasi szurkálódások ami nemi1üttlét alatt is fáj mi ez?

Figyelt kérdés
Ciklusaim 28-30naposak,menszeszeim 5-6naposak.Ovutesztem 9.én mutatott pozi jellegűt!Együtt voltunk 5-6-8-9-10-11-14-15-18.án(ezalatt fehér nyákom is volt) és pár napja szurkálódásokat érzek.Hétfőn teszteltem negatívat.Jövő7 végére nemvárom.Tegnapi együttlétünk viszont fájt,mintha bennt is mozgattak volna valamit,fura érzés volt.És nemtudom mi lehet ez?!Jövő hetet azért még megakarom várni doki ügyben.Nem mindig jelentkeznek ezek az érzések de néha enyhén néha erőssebben de nem azaz elájulok "típusó"fájdalom.Volt már1 vetélésem.Szeretnénk újra babát mert mégnincs.

#együttlét #szurkálodások
2013. okt. 19. 13:42
 1/2 A kérdező kommentje:
És nemrég voltam újra dokinál vérvételen is.Ők mindent rendbe láttak.Félek az ujboli csalódástol,vagy hogy netán ne adj isten méhenkivülim lessz vagy ilyesmi..6hónapja lessz az újraprobálkozásunknak.Eleinte kiprobáltam a vitaminozást,aztán gyógyteázást,már2hónapja leálltam mindenről és hagyom maguk utján a dolgokat..
2013. okt. 19. 13:44
 2/2 anonim válasza:
Menj el a dokihoz újra! De sürgősen.
2013. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!