Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukék akik Mirenát használto...

Anyukék akik Mirenát használtok!? Lassan egy hete van fent normális érzés az hogy olyan kicsit feszitő érzést érzek a méhemben mint amikor koraterhesen kezd nőni a méh?

Figyelt kérdés
Nem fáj csak olyan mintha kisebb lenne a mehem mint a Mirena és feszit. "Nehéznek" érzem a hasam ott lent mintha egy kő lenne bennem. Amugy pecsetelesem sincs csak ez az érzés. Másnak is volt ilyen?
2013. okt. 24. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 éve van. Nem emlékszem rá hogy nekem volt-e ilyen, de biztos hogy meg kell szokni. Én pl. sokáig barnáztam. Mindenkinek más. Hoxán van ilyen fórum, én is ott szoktam tudakolózni a csajoktól. :)
2013. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ilyen nekem is volt...pár hét után.

Puffadás,kicsit zavaró volt mint ha megettem volna egy hűtőt :D

De elmúlik.

2013. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!