Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy taj kártyát nem...

Igaz, hogy taj kártyát nem lehet újszülöttnek személyesen igényelni? Ha bemegyek holnap az anyakönyvivel és lakcímkártyával az OEP-hez, hogy sürgősen kell, van esélyem megkapni a taj kártyát, vagy legalább a számát?

Figyelt kérdés
Sürgősen szükségem lenne a tb számra, mert ha nem adom le hétfőn, nem fizetik a TGYÁSt októberre és akkor se albérletet se törlesztőt nem tudok fizetni, de enni se fogunk....
2013. okt. 24. 22:57
 1/5 DeAnn ***** válasza:
Biztosan lehet személyesen. Igaz én már több, mint egy éve igényeltem, de én bementem az oep-hez, kitöltöttem a papírokat és kész. De ha nem vagy biztos a dolgodban, a legegyszerűbb, ha felhívod őket.
2013. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész és ott helyben megcsinálják. Sajnos nem igazán vannak tekintettel a gyerekre, és általában tömeg is van, úh ha nem muszáj, ne vidd magaddal!
2013. okt. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MI szerdán mentünk haza a kórházból,pénteken a férjemnek oda adták az oep- nél, nekünk is fontos volt.
2013. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bent is voltam az OEP-nél és hívtam is őket, de mindkét helyen azt mondták, hogy nem lehet gyorsítani! Aki azt írta, hogy megkapta személyesen, hol volt az OEP-nél? Mármint helyileg. Köszi!
2013. okt. 31. 19:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy azt mondták, hogy automatikusan kreálódik, nem tudnak belenyúlni, így nem lehet személyesen megkapni vagy gyorsítani!
2013. okt. 31. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!