Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az érdekelne hogy magyar...

Arnold00 kérdése:

Az érdekelne hogy magyar állampolgár vagyok és ha nincs magyar lakásom csak albérletbe vagyok és az ott kapot lakcimkártyával vehetek e autót magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Autót lakcímkártya nélkül is vehetsz. Hajléktalanoknak is lehet autója, semmi sem tiltja.
2013. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
Az országon áthaladó külföldi kamionosok sem rendelkeznek magyarországi lakcímkártyával :)
2013. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kovpet :


Az a kérdés, hogy VEHET-e, nem az, hogy vezethet-e :)

2013. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

Ő b+, kell nekem hajnalban írogatni. :)

Csúnyán benéztem, elnézést :)

2013. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lakcimkártya nélkül hogy vehetek ? és a büntetést hová küldik, vagy az autót vagy a biztositást stb milyen lakcimre teszem ha nincs lakcimkártyám ? És nekem külföldre is kéne utaznom az autóval ezért érdekelne hogy albérletes lakcimkártyával vehetek e autót?
2013. szept. 6. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy VESZEL és az, hogy FORGALOMBA HELYEZED 2 külön dolog.


De ettől függetlenül igen, bármilyen lakcímkártyával vehetsz autót. Akár olyannal is, ami "hajléktalan". Ilyenkor pl. az utolsó lakhelyed szerint illetékes okmányirodában vagy polgármesteri hivatalban függesztik ki a neked szóló iratokat (pl. büntetéseket).


De az albérletes tökéletesen meg fog felelni minden célra.

2013. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komentet!
2013. szept. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!