Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfi spermavizsgálatot,...

Férfi spermavizsgálatot, rendes korházba is csinálnak? És milyen"osztályon"?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk újra 6hónapja,de nemakar összejönni újra:(..kezdek elkeseredni mivel olvastam hogy a barna folyás lehet a sárgatest hormon nem rendes működése is..és nekem ilyenem is van menszesz előtt és után egy kevéske sajna.Pedig a dokik azt mondják minden alkalommal hogy rendbe vagyok,hát én mégsem érzem. Elvetéltem 7hónapja azóta még mindig érzékeny a méhem..úgylátszik én lakok rossz helyen hgy nem értik mi bajjom..sajna sűrűn felis tudok fázni..így is gondolom nehezebb babásnak lenni.Ezért úgy döntöttem-tünk párommal hogy jobb lenne egy alapossabb kivizsgálás neki is és nekem is hogy minden okés e..de meddő centrumba nemigazán akarunk menni,szerintem párom kissé cikinek érzi..mert nemmer róla beszélni,viszont nekem jólenne tudni hogy ő is rendbe van e..és ezért érdekelne hogy esetleg egy korházba ezt ha csinálják akkor hol?
2013. okt. 25. 12:32
 1/1 Szécsiné B. Andrea válasza:

Kedves Kérdező!

Ha elmondod a problémádat,problémátokat a nődokidnak és ő úgy gondolja akkor elküld benneteket az úgynevezett CSNT-be(család-és nővédelmi tanácsadóba).Ez rendes kórházi rendelés,ahol van egy úgynevezett női endokrin rendelés. Itt a doki kérheti ezt a vizsgálatot, mellette pedig neked is kér/kérhet különböző vizsgálatokat az okok feltárása céljából.

2014. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!