Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meglátnád az utcán azt a...

Ha meglátnád az utcán azt a nőt akivel egy szobában voltál pár napig a gyermekágyas osztályon miután szültél, odamennél hozzá köszönni?

Figyelt kérdés

én novemberben szültem és a minap megláttam a közelünkben lévő piacon az egyik anyukát akivel egy szobában voltam.

de nem mertem odamenni hozzá,mert nem tudtam emlékezne-e rám és nem akartam magam leégetni,pedig rám is nézett de ennyi.nekem amúgy is jó az arcmemóriám bárkit megismerek ha csak 1 szer is láttam..

szóval ti mit tennétek? ..



2013. jún. 13. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok az az odamenős, csacsogós típus. Köszönnék, aztán ha kérdezne, akkor alakulhatna beszélgetés.
2013. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy köszönés belefért volna mindenféleképp :) ha pedig összebarátkoztatok, akkor oda mehettél volna, bár ha ő nem tette meg ugyanezt, ne ess kétségbe. :)
2013. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mernék-e??? Mai napig az egyik csajjal irtó jó barátságban vagyunk. Imádom. Mindent megbeszélünk 1 óra különbség van az ő kisfia és az én kislányom között. Mind a ketten császárosak voltunk egymás után toltak minket. :) Nélküle az az 5 nap borzasztó nehezen ment volna.

A többiekkel akikkel meg még együtt voltunk szobán interneten is tartjuk egymással a kapcsolatot. Nagyon jó fej anyukákkal voltam együtt. Mindenkinek első baba volt. :)

Szerintem simán odamehettél volna köszönni, megkérdezni h vannak a gyerekével. Hogy megy az anyaság. Meg egyéb hasonló kérdésekkel. Engem az ilyen mindig is érdekelt. Legközelebb szerintem menj oda.

De mondjuk ez függ attól is h jól kijöttetek-e amíg ott voltatok, beszélgettetek-e meg ilyenek. :)

2013. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Én is odamentem volna.

Háromszor szültem, mindhárom kórházi napokból 1-1 anyuka, akivel a mai napig szoktunk rendszeresen találkozni.

2013. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Köszönnék. És annyi. Én nem vagyok ilyen típus. Nem szeretek másokkal egy szobában sem lenni kórházban. Idegesítenek. De ha ismerek valakit, köszönök.
2013. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

persze beszélgettünk azokon a napokon,sőt a kisfiamat is átpelenkázta mikor nekem varratszedésre kellett mennem.

csak hát olyan ciki az,hogy én emlékeznék ő meg nem..

a környéken is van 1-2 anyuka akit ismerek a kórházból de hozzájuk sem merek csak úgy odamenni az utcán..

nem akarok senkit zavarni.

egy anyukával viszont én is tartom a kapcsolatot levelezünk,vele egy szobában feküdtem 1 hónapig szülés előtt a terhespatológián.

2013. jún. 13. 20:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem is mersz odamenni beszégetni az sem baj. :) De azért illik köszönni egyet h tudja emlékszel. Nekem is szoktak ilyen kínos szituk lenni h most köszönjek-e neki vagy sem de inkább mindig odabökök egy sziát. :)
2013. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

De ez nem zavarás, hogy odamész és köszönsz.

- Szia, emlékszel rám, egyszerre szültünk? Jól vagytok?


Ha nem akar veled beszélgetni, úgyis észre fogod rajta venni. Felajánlhatod, hogy találkozzatok máskor is. Ha van kedve, úgyis megadja a számát. Ha nincs kedve, nem adja meg, hanem tovább áll.

Ilyen egyszerű.

2013. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy köszönni kéne,de szerintem csak nézett volna hogy ki ez a nő :)

és akkor mondanom kellett volna hogy

óh hát tudod novemberben együtt voltunk egy szobában

..bla bla...

2013. jún. 13. 20:38
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy !!
2013. jún. 13. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!