Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges PCOS kialakulása,...

Lehetséges PCOS kialakulása, terhesség után?

Figyelt kérdés
Nekem 2 gyerekem van, mindkettővel gondtalan terhességem volt, a második szülésem után jöttek a gondok, nem tudtam fogyni csak híztam ez volt a legzavaróbb. akkor kiderült a pm alulműködésem, már már tuti, hogy nem csak szülés utáni pm gyulladásról van szó sajnos. Azóta kiderült hogy IR-es is vagyok. Mivel 8 hónapig szoptattam addig nem nagyon zavart, hogy nincs menzeszem, de az abbahagyása után se lett így elmentem a nőgyógyászomhoz, de ő csak annyit mondott, hogy szedjek fogigátlót, ha már nem akarok több gyereket és attól majd lesz. De mióta szedem észrevettem, hogy egy csomó dolog már lett, pl nem nő a szőr rajtam csak nagyon lassan, előtte meg olyan volt a lábam mint egy férfié. nincsenek pattanások, pedig az is durva volt. Tehát én PCO gyanúsnak gondolom magam, de nem tudom, van e ilyen, hogy csak szülés után lesz az valaki. Mondjuk szinte mindig szedtem a fogamzásgátlót, csak akkor nem mikor gyereket akartunk, és mindegyik egyből össze is jött, tehát nekem ezzel nem volt problémám.
2013. okt. 25. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
van ilyen.
2013. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, gyakori. Szerencsés vagy hogy legalább van már két gyereked. Mi 4 éve várjuk hogy megfoganjon és nagyon nincsenek tünetetim a PCOS-ra kivétel a peteérés problémák.
2013. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!