Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevelt gyermek bántalmazása?...

Nevelt gyermek bántalmazása? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Arra lennék kiváncsi hogyha egy nevelt gyermeket a nevelő szülő megüt akkor az már gyermekbántalmazásnak minősül?Nem arra gondolok hogy szíjjal veri hanem csak 1-2 pofonra.És ha igen akkor hány év szabadságvesztéssel büntetendő?Nekem nincs a közelemben ilyesmi de hallottam róla és kiváncsi vagyok.köszi

2013. okt. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 pofon hány év szabadságvesztéssel büntetendő?!Ba_ki,annyit gyilkosságért adnak!1-2 pofonért nem jár semmi.Bár azt írod nem,de Rólad van szó?Inkább ülj le,beszéld meg velük.Ha meg annyira szar náluk,kérd,hogy helyezzenek vissza állami gondozásba.3 gyerekes
2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó hanem egy ismerősömnél van kiihelyezve pár gyerek.egy 6 éves egy 11 és egy 12 éves.de annyira rosszak hogy csak na!ezt láttam is.folyamatosan a lopás csalás hazugság stb. pedig már 3éve ott vannak.amikor pl lopnak akkor kapnak körmöst vagy pofont ilyesmit.Próbáltam beszélni az ismerősömmel hogy máshogy bánjon velük de amikor nem kaptak ki akkor még rosszabbak voltak.de félek hogy börtönbe kerül mert úgy tudom hogy nevelt gyermeket nem lehet megütni. :/ a legdurvább eddig az volt hogy adott pár pofont és megrángatta őket ennyi.
2013. okt. 28. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jár érte semmi, főleg nem börtön. Nem vagy eszednél...
2013. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nekem nincs a közelemben ilyesmi"



utána:


"az egyik ismerösömnél láttam is..."


akkor most ,hogy is van???

2013. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!