Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a 6 hónapos...

Nektek mi volt a 6 hónapos kortól kiváltható Felicitas csomagban?

Figyelt kérdés

Tegnap váltottam be, és csak a könyvecske, egy Baba magazin, egy rossmannos Sudocrem kupon, meg két szórólap volt benne. Semmi termékminta.

Függ attól, hogy hol váltom be?



2013. okt. 29. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen függ attól,mert mindenhol mâs van a csomagban. Hol váltottad be? Én mèg a beváltás elött állok,csak tudom,hogy a lânyunknâl annak idejèn több kuponom is volt ès nem egy helyen váltottam be, ès a csomagok nem voltak egyformák...
2013. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szigethalmon váltottam be.
2013. okt. 29. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A boltra gondoltam. :)

Pl. Brendon, C&A stb.

2013. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy sima játékbolt. Nem ilyen nagy hálózat része.
2013. okt. 29. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Van akinek cumi és kiszokni is volt benne.
2013. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 magazin,lejárt berdonos kuponokkal,és az egyik baba magazinban volt egy tejital minta.
2013. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tica0121 ***** válasza:
Brendonban váltottam be, 1 termékminta volt benne meg sok szórólap + 1 lejárt magazin!
2013. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!