Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék magamnak...

Anett1990 kérdése:

Hogyan kereshetnék magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
23éves vagyok,van egy 4 hónapos kislányom.Eddig szinte még nem mozdultam ki nélküle a lakásból, de már nagyon hiányzik mások társasága. Párom szívesen vigyázna Rá, de egyedül nem szeretnék menni pl. moziba vagy tornára. Eddig voltak "barátnőim",de mióta megszültem, még nem kerestek. (Én hiába hívom őket, nem érnek rá) Szerintetek hol tudnék valakit találni?mert itthonról biztos,hogy nem fog menni. válaszokat előre köszönöm
2013. okt. 29. 17:27
 1/7 zabmester ***** válasza:
Egy fontos kérdés: az ország melyik részén laksz? :) Mert én pl. szívesen ismerkedek, igaz, már nagyobb gyerekem van, de hasonló korúak vagyunk (na jó, én már 26 vagyok, de talán ez annyira nem sok :D) csak hát hogyha messze laksz, akkor ez nem egyszerű.
2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek játszóházba, játszótérre, ott megismerkedsz más anyukákkal és megbeszélitek hogy együtt mozduljatok ki valahova.
2013. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
TISZAÚJVÁROSI vagyok
2013. okt. 29. 18:59
 4/7 zabmester ***** válasza:
Hú, hát akkor sajnos tőlem messze laksz, én pécsi vagyok :(
2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia...én annyira épp nem lakom messze tőled..de azért nem 5 perc.

T.újváros nagyon szép kis rendezett város,szép parkokkal,játszótérrel...csak úgy is simán el lehet babakocsizni elég sokat..én egy tippet adnék.


Mi lenne ha kimennél a játszótérre a picivel,leülnél egy padra nézelődnél,olvasgatnál...pár nap után már biztosan lennének,anyukák,akikkel szóba lehet elegyedni...a többi már rajtatok múlik.

Ha barátkozni szeretnél,akkor menni kell valamerre :)


Remélem hamarosan sikerül...:)

2013. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oh,most látom a játszóteres ötletet már megírták előttem :) ideje aludni mennem:))
2013. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:
Nekem még az jutott eszembe, hogy amikor az én fiam ekkora volt, a védőnő folyamatosan nyüstölt, hogy járjunk az általa tartott babamasszázs tanfolyamra, meg baba-mama tornára. A masszázsosat végig is csináltam, jó volt, a tornára is elmentem párszor, de be kell valljam, kicsit lusta vagyok, úgyhogy ezt már nem akkora lelkesedéssel csináltam. De az tény, hogy ott például tök jól lehetett ismerkedni. Ilyenek nincsenek nálatok? Ha a védőnőt megkérdezed, biztos tud ilyeneket ajánlani, aztán hátha lesz olyan anyuka, aki szimpatikus, akivel egy idő után már nem csak a gyerekek révén találkoztok, hanem esetleg közös programot is csináltok, annak okán is, hogy TI találkozzatok.
2013. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!