Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Intim tornával...

Anyukák! Intim tornával kapcsolatban segítene valaki pár tippel?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat végeztél, meddig tartott, hogy érezhető javulás legyen? 1,5 éves szültem, és eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de mostmár szeretnék egy kicsit megedződni odalenn...

2013. nov. 1. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

èn külföldön szültem, és itt a védönö is tart a szülés után gyakorlatokat, és a biztosító is fizet ilyen tornát.


Talán a legegyszerübb, hogy beszívod a levegöt , majd mikor kifújod akkor össze szorítod a gétizmodat ezerrel. Majd mikor beszívod a levegöt, akkor elernyedsz. ès így tovább, ezt ültedben is csinálhatod.

Ennek egy fekvö változata, hogy hanyat fekszel és mikor kifujod a levegöt, és összehúzod akkor a csípödet a magasba emeled, és mikor beszívod és ernyedsz akkor vissza engeded.

2013. nov. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is külföldön szültem és en is a vedononel voltam tornan szülés után! Amit az első ír szuper ötlet! Ami még jó elmesz pisilni visszatartod pisilsz ismet picit megint visszatartod! Illetve erre való meg a gésa golyó!
2013. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kriston Imtim Tornát javaslom, én ugyan még csak most fogok szülni de ezt csinálom, szülés után is fogom. Nekem.nagyon bejön.

Meg lehet tanulni köbyvből és cd/dvd-ről is, de legjobb elmenni egy 12 órás tanfolyamra. Lelkileg is sokat ad.

2013. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, nagyon aranyosak vagytok!

1. válaszoló, amit írtál mindenképp kipróbálom.

Kriston torna dvd beszerzése folyamatban, én is gondolta rá, csak halogattam.

A tanfolyam biztos szuper, utánanéztem annak is, nem is lenne messze, az ára sem lenne probléma, de a 2*6 órát nem nagyon tudom kivitelezni (a 3*4 órát még kevésbé), pedig biztos nagyon jó. Kedvem is lenne hozzá...

Ne nem baj, majd ha nem jönnek be ezek, akkor lehet sort kerítünk rá a jövőben...


Mindenkinek köszönöm még egyszer! Ment a pacsi!

2013. nov. 2. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, azt kiegészíteném annyival, hogy intim tornát csak fekve szabad végezni, mert különben nagyon megterheli a gáti ereket.
2013. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem a Kriston videót, átgyakoroltam, úgyhogy csinálni fogom mindenképpen.

Mennyi idő alatt javul a helyzet vajon? 2 hónapot mond rajta, igaz ez?

2013. nov. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!