Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aviva tornával kapcsolatban...

Az aviva tornával kapcsolatban:megvettem a könyvet, de nem igazán értem, hogy melyik gyakorlatsort kell csinálni, ha teherbe szeretnék esni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik könyvet vetted meg? Az I-esben az egyszerű módszer 18 gyakorlata jó mindenre. Olvasd el figyelmesen a bevezetőt! Elvileg ezzel szabályozhatod a ciklusodat, ami ugye a teherbeesés szempontjából pozitív. Ha nincs péd, a II-es kötetben van ovulációs torna, de ott is azt írják, hogy az Egyszerű módszer segít az esetek 80-90%-ában. Sok sikert a tornázáshoz!
2009. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mind a két könyv megvan, sajnos hanganyagot nem kaptam hozzá. Nem tudod hol tudnék hozzájutni? Vagy milyen típusú zene illik hozzá?
2009. szept. 23. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 megvan, és ott úgy írja, hogy a mensi 3. napjától kell az 1. könyv egyszerű gyakorlatait csinálni, majd a 14. naptól a 2. könyv ovulációs gyakorlatait.

én tegnap olvastam el, ma csináltam először az ovus gyakorlatot.

szerintem 2-3 naponta fogom csinálni és várom az eredményt:)

2009. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én azt olvastam, hogy az első félévben/évben az I-es könyv gyakorlatait kell csinálni, de ha már úgy érzi az ember hogy esetleg megfogant, nem szabad mindet csinálni, mert akkor meghozza a menzeszt. mindkét könyv elején benne van, hogy melyek a könnyebb gyakorlatok. a 14. naptól az 5,6,10,11,13-as, vagy ha egy év után se jön össze, a 14.naptól az ovulációs gyakorlatok.

Ha meg úgy érzi valaki, hogy esetleg már megfogant, de még nincs eredmény, akkor is függetlenül hányadik napon van csak a könnyített gyakorlatok. Én így csinálom.

2009. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én megkérdeztem Tóth Líviát (az Aviva-torna mo-i szakértőjét)emailben, hogy ha véletlenül terhes leszek, árt-e a babának a torna, és azt írta, nem, ha nem csinálom nagyon erőteljesen. Szerintem az Egyszerű módszer gyakorlatait csináld elsősorban, aztán ha nagyon sok a szabadidőd, néha csináld az ovulációs gyakorlatokat is. Sikeres tornázást kívánok!
2009. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sziasztok!bocsi, hogy nem válaszolok, csak azt szeretném kérdezni, hogy hol vettétek a könyvet, és mennyiért? és tényleg "meghozza" a menstruációmat akkor is, ha már 1éve nincsen?
2009. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Alexandra könyvesboltban vettem mindkét kötetet. Sztem érdemes megvenni, mert a tornázás közben folyamatosan használod. Ha már egy éve nincs vérzésed, először jó lenne nőgyógyászhoz menned!
2009. okt. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen! csak azért nem akarok nőgyógyászhoz menni, mert tudom, hogy miért nincs, és nem betegség...
2009. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán segített az aviva torna a teherbeesésen, bár lehet hogy én vagyok a kivétel... Mindenesetre mindenképpen a tanfolyamot ajánlom, még ha kezdetben egyedül otthon csinálja is az ember, szerintem az igazi technikát tanfolyami keretek között érheti el az ember. Ezen csak még jobban segít a könyv.
2010. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!