Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem volt jó ötlet...

Szerintetek nem volt jó ötlet szólni a barátnőmnek hogy az én véleményem az hogy lassan elmehetne dolgozni?!

Figyelt kérdés

4 éves lesz a kislánya,már óvodás,nagyon nehéz anyagi körülmények között élnek,a férje szakadásig dolgozza magát de még íg sem jönnek ki.

Természetesen nem szabad más életébe ilyen szinten beleavatkozni de a sokadik kölcsönkérésnél megfordult a fejemben hogy miért nem megy el dolgozni?!

Mikor mondtam neki akkor teljesen olyan érzésem támadt hogy azt gondolja hogy normális dolog az hogy otthon van hisz kisgyereke van...


2013. nov. 3. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki magától nem jön rá, hogy ha nincs pénze dolgozni menjen, annak szerintem az se segít, ha más mondja. Ha kölcsönkér nyugodtan mondhatod, hogy most nem tudsz adni.
2013. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az ő dolga, de mivel érintett vagy, hisz tőled kér kölcsön, így jogod is van megmondani neki.


Mondd meg, hogy nem tudsz adni, neked is kell, de segítesz neki munkát nézni. H a tetszik, tetszik, ha nem, nem.

2013. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet volt,tőled kér kölcsön már akár 2,5-3 éve is visszamehetett volna mert nehéz anyagi körülményeik vannak,talán észhez tér.
2013. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kereshetne munkát, bár tegyük hozzá nem túl könnyű manapság munkát találni. Nekem pl. nincs segítségem nagyszülők senki, és nem tudom hogyan fogom megoldani ha ovis lesz a fiam a téli, tavaszi, őszi, nyári szüneteket... Nem mindenkinek adatik segítség ezen a téren...
2013. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó akkor is kell megoldást találni, hisz nem lehet otthon senki 10 évig amíg ügyedül közlekedik egy gyerek.


Jó ötletvolt,mindenki fizetésből él. A férje sem normális,hogy eltűri.

2013. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor nem mindegy hol él az ember. Faluban talán nyugodtabb az ember, de egy nagyvárosban megnézném ki meri elengedni egyedül a 6-7 éves gyerekét egyedül.. 4-es válaszoló voltam
2013. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!